TJ Spartak Vlasim
06
Čvc

2. Podblanická olympiáda

V sobotu 1. července naši šachisté a členové klubů byli účastníky 2. Podblanické olympiády, která se uskutečnila v areálu Sokola Pravonín. U jednotlivých disciplín pomáhali i naši vedoucí kroužků Domečku Vlašim. Do organizace se zapojily všechny organizace působící v Pravoníně.

        Soutěže probíhaly nejen na hlavním hřišti, ale i na „umělce“ a dětském hřišti. Soutěžilo se v běhu na 60 m, trojskoku, házení granátem a kriketovým míčkem, ve fotbalových dovednostech, házení míčků do nových panelů, házení kroužků na panely, v golfu, chození na chůdách, chození na lyžích, shazování kuželek, skákání v pytlích, přetahování lanem, skákání na výšku a tvoření bublin. Hrály se i šachy, skákalo se na gymnastických míčích, velkým lákadlem byly i plastové šachy.

         Přálo nám počasí, což velice přispělo k úspěšnému sportovnímu odpoledni. Po celou dobu akce bylo k dispozici bohaté občerstvení. Za své výkony dostávaly děti od pořadatelů drobné sladkosti a nakonec pak tričko, medaili, pitíčko, sladkost a zmrzlinu.

         Děkujeme všem, kdož přiložili ruku k dílu.

Odkaz na fotky

(autorka článku: Marie Filipová)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist