TJ Spartak Vlasim
02
Kvě

2, 6, 10 – úspěšný rapid v Písku

Početná vlašimská výprava vyrazila poslední dubnovou sobotu na 26. ročník turnaje O pohár starosty města Písku. A v kvalitní konkurenci (např. až ve třetí desítce skončili mezinárodní mistři Burdalev a Juřek) si vedla výborně. Hned 3 hráči vlašimského áčka se vešli do první desítky!

Největší pochvalu zaslouží Kuba Vojta, který uhrál 7,5 bodu a jen díky horšímu pomocnému hodnocení skončil na 2. místě. Určitě potěšila i cena 3000 Kč. Na finanční cenu dosáhl i druhý Kuba, který uzavíral první desítku. A pár stovek na benzin jsem vyhrál i já za místo šesté.

Pro zpestření jsem dal dohromady závěr napínavé partie z 3. kola:

Špatně si nevedl ani Tomáš Hašek, který uhrál 5 bodů, a udělalo mu radost, že měl větší perfo (1774) než Dan Houdek v Nymburku. :-)  Blanka Voříšková vybojovala 2 body.

Ráno a o polední pauze byl za nádherného počasí i čas podívat se na zdejší proslavený starobylý most a do centra města.

Hrálo se v příjemném prostředí místního kulturního domu na 9 kol, tempem 15 minut na partii s přídavkem 5 sekund za tah. Děkuji pořadatelům z šachového klubu v Písku za organizaci.

Výsledky na chess-results

Stránky pořadatelů

Fotky

 (autor článku: Tomáš Vojta)

2 reakcí na “2, 6, 10 – úspěšný rapid v Písku”

  1. 1
    Tom píše:

    Tady je článek pořadatelů: ODKAZ

  2. 2
    Maťa píše:

    Dám to třeba sem. Pěkné 3 body z devíti kol vybojovala na dnešním rapidu v Mašově u Turnova Blanka Voříšková. https://chess-results.com/tnr942562.aspx?lan=5&art=9&fed=CZE&snr=45

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist