TJ Spartak Vlasim
20
Úno

100 000

Soutěž o návštěvníka našich webových stránek s číslem 100 000

Když píši tyto řádky, počítadlo přístupů na webových stránkách šachového oddílu Spartak Vlašim se pomalu blíží k číslu 99 000. Při průměrné návštěvnosti cca 200 za den chybí již jen necelý týden k tomu, aby se přehouplo přes magickou hranici 100 000.

U této příležitosti jsme se rozhodli uspořádat soutěž o návštěvníka, který této mety dosáhne. Cenou bude láhev vodky, kterou věnuje předseda oddílu Ondřej Matějovský. Vítězi bude předána osobně při nejbližší možné příležitosti, případně kdyby se jednalo o někoho, koho běžně nevídáme, bude mu cena zaslána poštou.

Pravidla soutěže jsou jednoduchá. Ten, komu počítadlo ukáže číslici 100 000, zašle na můj mail vojta.tomas@seznam.cz  zprávu, ve které uvede tyto informace:

–         svoji IP adresu /v případě, že má neveřejnou adresu, tak alespoň název providera/
–         přesný čas, kdy webové stránky navštívil
–         a nejlépe i otisk obrazovky, kde bude vidět stav počítadla

Upozorňuji, že při opakované návštěvě stránek se započítává až přístup po době delší než 30 minut. To znamená, že když naše stránky navštívíte v 9:15, tak další přístup počítadlo registruje až v 9:45.  Přeji hodně štěstí v soutěži.

23 reakcí na “100 000”

 1. 1
  Honza Šťastný píše:

  …mam jednoho kamarada, Rusa z Vladivostoku, sachy trochu hraje a vodkou nepochybne coby spravnej Rus taky nepohrdne – tak ja mu reknu, aby byl ve strehu, to se pak na to postovny bude skladat celej oddil:-)))..

 2. 2
  Tom píše:

  K soutěži jsem ještě zapomněl napsat jednu veledůležitou poznámku. Kdyby se čilou náhodou nikdo o výhru nepřihlásil, tak lahvinka propadá autorovi článku :-D

 3. 3
  Jirka píše:

  V tuto chvíli chybí do jubilejní hodnoty 100.000 přesně 282 návštěvníků, za pondělní vstoupilo na stránky 283 čtenářů. Při stejné intenzitě bychom měli dosáhnout na kulatou hodnotu někdy v noci z úterka na středu. Tak to sledujte a nepropásněte :-) !!

 4. 4
  Vláďa píše:

  Jirko, vidím, že nic neponecháváš náhodě a počítač nevypínáš ani v nočních hodinách :-)

 5. 5
  Tom píše:

  Sem zvědavej, kterej nadšenec vyhraje, když 100 000 padne třeba ve 3 hodiny ráno … Leda někdo, kdo bude stávat na hokej! :-D

 6. 6
  Jirka píše:

  Tom: I když není hokej, tak během noci bývá většinou tak jediná hodina, kdy nikdo na stránky nejde, většinou tak od 2:00-3:00 nebo o hodinu dýl. Přístupy po půlnoci jsou jasné – to jsou sovy, které ještě nespí a pracují – třeba já :-) . Zajímaly by mě přístupy v rozmezí 4:00-5:00 … jestli dotyčný ještě ponocuje (taky jsem tak zamlada vydržel), nebo už nemůže spát a před cestou do práce si nahodil počítač (zde by byl v podezření např. Jarda Pýcha).

 7. 7
  Maťa píše:

  S blížícím se koncem soutěže upřesním, že se jedná o Hanáckou vodku 0,5 litru – tzn. cena v hodnotě téměř 200 Kč. Rozhodně ji nevěnuji z pozice předsedy oddílu, je to spíš takový sponzorský dar.

 8. 8
  Jirka píše:

  Do finále ještě chybí skoro stovka, dnešní aktivita čtenářů za včerejší zaostává. Jubilejní návstěvník k nám přivítá pravděpodobně někdy zítra dopoledne.

 9. 9
  Maťa píše:

  Dopoledne? No, tak to vyhraje Herminátor … víte, kolik je v Sedlčanech počítačů??!! :-D

 10. 10
  Tom píše:

  Do 100 000 chybí již jen 32 přístupů, takže to začíná být zajímavé :-D

 11. 11
  Tom píše:

  Tak na počítadle je již 100 004. Čekám, že se mi na mail ozve vítěz ceny. Duufám, že mu už bylo 18 :-D

 12. 12
  Jirka píše:

  Jubilejní návštěvník se nejspíš připojil okolo 10:03 z připojení rb5dt246.net.upc.cz. Zřejmě to bylo cílené, během 5 minut se připojil ze stejného připojení z cca 6 různých počítačů (z práce nebo počítačové učebny). Tak kdo se přizná :-) ??

 13. 13
  Radim píše:

  Já vím, kdo to byl, ale to musí říci on sám… :-)

 14. 14
  Petr H. píše:

  Bohužel jsem byl v inkriminovanou dobu na jednání na FÚ a k počítačům mě pustit nechtěli. První volný počítač po opuštění úřadu mi ukázal už 100003 :-(

 15. 15
  Tom píše:

  Jirko, tyhle údaje není zrovna dobré zveřejňovat … Teď se mi může přihlásit prakticky kdokoli a tvrdit, že to byl on :-( No, ještě mám v záloze operační systém a prohlížeč, tak Jirko prosím alespoň tyhle údaje už sem nepiš!

  Ale když Radim ví kdo to byl, tak je to v pohodě! Až se mi někdo přihlásí, tak se Radima poptám, jestli je to on :-D

  A když se nikdo nepřihlásí, tak platí co jsem psal v komentáři číslo 2. :-D

 16. 16
  Jirka píše:

  Já jsem se v uvedeném čase lehce zmýlil, navíc můžeme připojení ověřit … kdo se k němu přihlásí, tak ho požádáme, aby se v určenou dobu přihlásil znova :-) .

  Jinak mě spíš překvapilo, že se jubilejní účastník nepřihlásil v diskusi rovnou .

 17. 17
  Tom píše:

  Tak se mi ozval návštěvník našich webových stránek s číslem 100 000. Vítězem ceny se stává

  HONZA FRAMBERK

  z Úholiček. Cenu mu předá za 10 dní osobně předseda oddílu Ondra Matějovský na Mistrovství České republiky mládeže v Koutech nad Desnou. Blahopřejeme !!!

 18. 18
  Maťa píše:

  Cenu dostane Honza v Koutech a předpokládám, že domů si ji neodveze :-) .

 19. 19
  Radim píše:

  Z čistě sobeckých důvodů prosím o předání až ve čtvrtek, neboť to už tam budu i já….. :-)

 20. 20
  Maťa píše:

  Radim: Termín splatnosti nebyl určen, takže není problém! :-)

 21. 21
  Maťa píše:

  Přestože Radim nakonec do Koutů nepřijede, dodrželi jsme původní dohodu a láhev vítězi předali až dnes – ale již v prvních minutách dne, někdy kolem 0.10 – ať mu chutná! :-) .

 22. 22
  Tom píše:

  A rozdělil se? :-)

 23. 23
  Maťa píše:

  Nabízel, ať někdy zajdeme, ale asi nebude kdy… :-( :-)

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 

© 2024 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist