TJ Spartak Vlasim
07
Led

Jurovi je 50!

Blahopřání

Muž mnoha funkcí, mimo jiné šéf naší dolnokralovické sekce, trenér mládeže, oblíbený vedoucí na táboře, samozřejmě také náš hráč a v neposlední řadě i mediálně proslulý topič ze Stříteže :-) Jirka Mejzlík dnes oslaví své jubilejní padesáté narozeniny!!! Takže, Jirko, všichni spoluhráči, kamarádi a svěřenci ze šachového prostředí Ti přejí vše nejlepší – a ať tu padesátku zvládneš ještě jednou! :-)

Jirka Mejzlík v kostýmu černého krále

41 reakcí na “Jurovi je 50!”

1 2
 1. 1
  Jirka Mejzlík píše:

  Tomáši (a všichni další, kteří se mi stále ozývají), díky za gratulace a upřímná přání.

  Tomášovi do Čerčan pak gratulace k jeho povýšení do stavu „dědečkovského“ a skromný dotaz – narodil se potencionální šachista nebo šachistka?

 2. 2
  Tomáš Gergelits st. píše:

  Mé dědečkovství přivodil Vojtíšek (3,64kg, 50cm) který se narodil v pátek mému nejstaršímu Vojtovi, resp. jeho ženě Martině. Až mi ho budou jeho rodiče půjčovat na hlídání, budu mu dávat místo dudlíka pěšáka, aby se s královskou hrou seznamoval již od útlého mládí. Zdraví Tomáš

 3. 3
  AdolfR píše:

  Jirkovi Mejzlikovi vsechno pekne, i sachove,
  a krasne tabory s detmi a krouzky a kralovicky sach
  a vsechno ostatni take od nas. Rydlovi

 4. 4
  Stárek z Pastoušky píše:

  tak i ke Stárkovi do Posázaví se doneslo že tento oblíbený muž mnoha profesí, VŠ odborník, bavič, herec, umělec, ZNALEC VEŠKERÝCH POZEMSKÝCH SVĚTŮ slaví takové životní jubileum. Všechno NEJ Pane Mistr a ještě jednou děkuji za „vysekání“ z makrácké pokladny!

 5. 5
  Maťa píše:

  Deset roků se s deseti roky sešlo a Jurovi je dnes 60! To by si zasloužilo další medailonek, ale uteklo to tak rychle, že jsem v tuto chvíli tím jubileem velmi překvapen… Naštěstí před 5 roky napsal moc pěkný článek Patrik a v něm je krásně vidět, co pro náš oddíl udělal JIRKA MEJZLÍK! http://www.sachyvlasim.cz/?p=29697 Tak všechno nejlepší, Juro! :)

 6. 6
  Patrick píše:

  Všechno nejlepší, Jirko!

 7. 7
  Tomáš Gergelits píše:

  Deset let, jak půlhodina – by řekl (nebo spíš zazpíval) Michal Malátný z Chinaski.
  Ahoj Jirko, to nám to letí …. . Tak Ti ke kulatému výročí a krásnému věku přeji hodně zdraví, štěstí a pohody u rodinného krbu.
  Zdraví Tomáš

 8. 8
  Jarda P. píše:

  Všechno nejlepší!!!!!

 9. 9
  AdolfR píše:

  Vsechno nejlepsi take od nas. A zdar!

 10. 10
  Dan píše:

  Preji vse nejlepsi!!!

 11. 11
  Tomáš Hašek píše:

  Také přeji vše nejlepší!

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist