TJ Spartak Vlasim
28
Zář

Nejmenší naděje odehrály svůj první turnaj

V sobotu 12. 9. odehrály nejmenší děti své první „krajské“ partie v Čelákovicích (KP do 8 let). Reprezentovali nás Rozálie Janatková, Nikola Ondráková, Lada Vopálková, Jakub Čáp, Tomáš Brixí a Matěj Žížala. Děti doprovázel jejich trenér Lukáš Filip a někteří rodiče, kterým děkujeme, že pomohli s dopravou dětí.

          Turnaj se odehrával za přísných hygienických opatření. Dodrženy byly velké rozestupy, do hracích prostor neměli přístup ani rodiče a ani trenéři (takže využíváme fotografií pořadatele), jen společné foto je od nás. Šachovnice i šachové figurky byly dezinfikovány, děti se ve společných prostorách pohybovaly v rouškách, jen při vlastní hře je nemusely mít. Naše děti jsou velice nízkého věku a ve většině si tento turnaj „osmiček“ zahrají ještě dvakrát, někteří i třikrát. Sbíraly zkušenosti, ale přesto musím vyzdvihnout výkon Jakuba Čápa a Matěje Žížaly, kteří uhráli 4/7 body. U Jakuba jsme možná očekávali nejméně o jeden bodík více, ale Matěj podal hezký výkon. Nikolka Ondráková se hezky orientovala a zaznamenala 3 body a Rozárka Janatková jen o půl bodíku méně. Tomáš Brixí uhrál 2 body a Lada Vopálková si sice z Čelákovic neodvezla bod žádný, ale byla nejmladší dívkou a získala mimořádnou cenu. Děvčata měla problém s časem, ale to se vše ještě natrénuje. 

         Zcela určitě to byl turnaj prospěšný, neboť někteří hráli poprvé s cizími dětmi, navíc bez dozoru trenéra, takže chyběla psychická podpora. Vše však zvládly a za rok to bude zcela určitě lepší! Děti byly spokojené a nadšené, a to je nejdůležitější!

          Pořadatelé připravili pro děti poháry, medaile, ceny, které dávali, z hygienických důvodů do dárkových taštiček. Děkuji za hezky uspořádaný turnaj a dětem děkuji za vzornou reprezentaci.

Společná fotka: Kuba, Rozárka, Matěj, Niky, Tom a Lada

Výsledky

Fotky

(Zaznamenal: Lukáš Filip)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2020 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist