TJ Spartak Vlasim
11
Zář

Startuje KP mládeže

Navzdory narůstajícím případům covidu jedna šachová akce střídá druhou. Tou další je (z června odložené) finále středočeského krajského přeboru mládeže v kategoriích HD10, HD12, HD14 a HD16, které se o víkendu odehraje v Neratovicích. V sázce jsou nejen tituly krajských přeborníků, ale i postupy na říjnové Mistrovství Čech (v kategoriích H14 a H12 postupuje 7 nejlepších, v H16 osm a v H10 pak nejlepších šest). Vlašimský oddíl budou reprezentovat 4 kluci (o postup bojují jen chlapci, dívky mají tradičně postup přímý až na MČR).

HD12: Slánský Jáchym

HD14: Veselý Jan

HD16: Filip Štěpán, Hrabě Ondřej   

Program turnaje je velmi náročný. Hraje se na 2×40 minut s bonifikací 20s. za tah (v sobotu 4 kola, v neděli 3) se zapisováním a výsledky se započítávají na národní elolistinu. Kategorie HD 10 pak hraje tempem 2x45min. na 9 kol bez povinného zápisu.

Větší či menší šance na postup na MČech by měli mít všichni naši hráči, tak držte palce, ať to u některého z nich vyjde! Fandit budeme samozřejmě i zástupcům Stamatu a Brodců, kteří jsou součástí společné výpravy vedené Petrem Havelkou.

Startovní listiny H16, H14, H12, H10  

Stránky KP mládeže

1 reakce na “Startuje KP mládeže”

  1. 1
    Maťa píše:

    Dnes jsme z důvodu nemoci museli odhlásit Štěpána Filipa a Honzu Veselého. Barvy Vlašimi tak budou nakonec hájit jen Ondra Hrabě a Jáchym Slánský. Pro Jáchyma to bude první představení ve vlašimském dresu (zatím teda jen pomyslně, protože ho nemám jak do Neratovic doručit :-) ) – přestoupil k nám koncem srpna ze Šachové školy STAMAT zejména kvůli 1. lize mládeže (stejně jako Dalibor Křivánek). Oba kluci odjíždí s Petrem Havelkou už za chvíli (v 16 hodin z Benešova), tak si snad celý víkend užijí i s doprovodným programem. Budu držet palce.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2020 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist