04
Zář

Vyjde to i potřinácté?

12x v řadě se povedlo hráčům Vlašimi přivézt medaili z Mistrovství České republiky mládeže v rapid šachu. A ač se zdálo, že tato neskutečná série už nemůže dále pokračovat (nejenže se nikdo z Vlašimi na MČR nekvalifikoval, ale dokonce se ani nezúčastnil krajského přeboru), díky pár dnů starému přestupu Pepi Dudkové nemusí zůstat jen už čísla 12. :-)

Nejlepší čeští hráči v mládežnických kategoriích (od 10 do 14 let) se o víkendu sejdou v Českých Budějovicích.  Upoutávka pořadatelů:

Pepi je v kategorii do 12 let nasazená jako dvojka. Hraje se švýcarským systémem na 9 kol (v sobotu 6, v neděli 3), tempem 2×20 minut + 5 sekund za tah. Přední šachovnice všech kategorií byly v minulých letech přenášeny online, předpokládám, že stejné to bude i letos.