TJ Spartak Vlasim
11
Srp

Tábor v Růžené 2020

Takřka 80 dětí se v sobotu večer sjelo do Růžené u Milevska, aby si na oblíbeném táboře užily týden plný her. Tradiční deník nebude na našem webu publikován, přednost dostaly stránky Šachové školy Stamat.  Níže najdete odkazy nejen na deník, ale i na fotky, videa a výsledky šachových turnajů.

Táborový deník

Rozdělení dětí do oddílů

Fotky z tábora

Videa z tábora

Výsledky šachových turnajů

5 reakcí na “Tábor v Růžené 2020”

 1. 1
  Patrick píše:

  Letošní táborový deník byl právě dokončen: http://www.sachystamat.cz/?p=2990#more-2990

 2. 2
  Tom píše:

  Mám celý deník šoupnout i sem (jako loni) nebo to necháme jen takto?

 3. 3
  Maťa píše:

  Myslím, že to stačí takto, kdo si to bude chtít přečíst, tak si překlikne. Ale zase kdyby se třeba někdy stránky Stamatu ztratily, tak by tady byla záloha … tak nevím :-) .

  Jinak dnes zveřejnily internetové stránky Benešovského deníku krátkou zprávu o táboře. Uvidíme, jestli se v příštích dnech vejde i do tištěné verze: https://benesovsky.denik.cz/ostatni_region/o-sachy-je-na-benesovsku-zajem-tabor-prilakal-temer-sto-ucastniku-20200820.html.

 4. 4
  Maťa píše:

  Včera jsem procházel místem, kde v roce 2004 probíhal náš tábor, konkrétně areálem poblíž obce Takonín (rok nato se tábor stěhoval do Varvažova a poté jsme už patnáctkrát po sobě byli v Růžené). Tak jsem prostřednictvím fotek trochu zavzpomínal: https://mata1.rajce.idnes.cz/Takonin_2004. Asi jen čtyři z účastníků letošní Růžené byli i před 16 lety v Takoníně: já, Petr Havelka, Honza Starec a Jirka Žádník. Zde je asi jediná dochovaná Jirkova fotka s krátkými vlasy (zcela vlevo) :-) : https://mata1.rajce.idnes.cz/Takonin_2004/276555503. Deník jsme tenkrát ještě nepsali, ale pár věcí si pamatuju: celodenní výlet na Blaník (kombinace busů a pěší chůze), koupání v Bílkovicích, fotbalový zápas s táborem z Bílkovic… Nebylo to tam špatný :-) .

  Po dlouhém úvodu teď napíšu tu zásadní věc. Oblíbený tábor v Růžené už má potvrzený termín a uskuteční se ve dnech 7. – 14. 8. 2021. Propozice vydáme začátkem ledna.

 5. 5
  Maťa píše:

  V pondělí 25. 1. vypršelo přednostní právo na přihlášky na tábor v Růžené pro účastníky minulých ročníků a jejich sourozence. Od včerejška už přijímáme i nové zájemce. Volná místa zatím jsou, ale už jich moc není (cca 10-15), máme teď 65 přihlášených: http://www.sachystamat.cz/wp-content/uploads/2021/01/tabor_21_prihl.pdf. Tak neváhejte :-) . Propozice: http://www.sachystamat.cz/wp-content/uploads/2021/01/Ruzena2021.pdf.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist