TJ Spartak Vlasim
23
Led

Kuba Vojta pomohl k olympijskému stříbru

Sbírku cenných kovů ze soutěží družstev na Zimní olympiádě mládeže zkompletoval Kuba Vojta. Po bronzu v roce 2016 a zlatu v roce 2018 přidal dnes v Karlových Varech stříbro. Blahopřejeme!

Výběr Středočeského kraje v sestavě 1. Jakub Vojta 2. Jáchym Němec 3. Anna Lhotská 4. Josef Barták nestačil pouze na reprezentaci Moravskoslezského kraje (ve finále play-off podlehl 2,5:1,5). V soutěži jednotlivců skončil Kuba pak na místě šestém.

Olympiáda skončila dnes medailovým ceremoniálem v KV Aréně, kde před stovkami diváků předal našim hráčům cenu 8násobný vítěz Velké Pardubické žokej Josef Váňa. Medaile předával například i Dominik Hašek a další slavné sportovní osobnosti.

Podrobnější článek o této nádherné akci pro mládež, které se u nás nic nevyrovná, slíbil napsat sám Kuba. Tak snad slib splní. :-)

Výsledky

Stránky Olympiády

Online a spousta dalších informací

4 komentáře na “Kuba Vojta pomohl k olympijskému stříbru”

 1. 1
  Kuba Vojta píše:

  Článek v blízké době bude ;-) , a tady je fotka z velkého vyhlášení: https://www.flickr.com/photos/czecholympic/49433294901/in/album-72157712810598222/ ;-)

 2. 2
  Standa píše:

  Ahoj,
  škoda, že se klukům moc nedařilo, dle mého jim to úplně nesedlo. Anička udělala super výsledek, kluci mají motivaci dřít před MČR.

 3. 3
  Tom píše:

  V jednotlivcích to úplně ono nebylo, ale je to silný turnaj, vždycky to na medaile nevyjde. V družstvech už to bylo dobré.

 4. 4
  Tom píše:

  Článek o olympiádě na webu šachového svazu:
  https://www.chess.cz/olympiada-deti-a-mladeze/

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2020 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist