TJ Spartak Vlasim
01
Pro

Čtvrté kolo Regionální soutěže

Dnes pokračovala čtvrtým kolem nejnižší soutěž dospělých.  A obě vlašimská družstva si vedla na výbornou. Céčko si na domácích stolech po boji poradilo se Stříbrnou Skalicí“B“ 3,5:1,5. Klíčová byla výhra Míši Steina, který v souboji generací otočil prohranou partii s Petrem Štecherem. Pravonín pak neměl potíže se slabší Sázavou“B“ a po výhře 4:1 drží první místo průběžné tabulky. 

Fotky ze zápasu Pravonína

Stránka s výsledky RS

3 komentáře na “Čtvrté kolo Regionální soutěže”

 1. 1
  Maťa píše:

  Céčko dneska vyhrálo trošku se štěstím, kromě Tomášem zmíněného obratu v Míšově partii měl i Vojta Vopálka o dva pěšce míň… Dlouho se mi nelíbila ani pozice pana Innemanna, hlavně jeho střelec ;-) – ale tam jsem věřil, že nakonec kvality našeho hráče rozhodnou. Na druhou stranu bych řekl, že pěknou partii sehrála Kamča – získala pěšce, odmítla remízu a dlouho bojovala o výhru … Bolek nakonec uplatnil zkušenosti a udržel věžovou koncovku, to ale vůbec nevadí. Jinak samozřejmě gratuluju céčku i Pravonínu.

 2. 2
  Anonym píše:

  Paradoxně střelec, který stál mimo hru, rozhodl koncovku. Ty si nepostřehl Maťo, že to bylo spočítáno mistrovsky… :-D

 3. 3
  Bolek píše:

  Musím Kamilu pochválit za její věžovou koncovku, sehrála ji moc dobře, jednu chvíli jsem jí nabídnul pěšce, a zkušeně ho nevzala, protože tah králem učinila poměrně brzy, nemohla stihnout propočítat, jak by to na šachovnici dopadlo, kdyby si ho vzala, dobrali se pěšci, postavila si dámu a já také se šachem.Jinak jestli se nepletu, tak to byla má první remíza ve věžové koncovce ve vážných partiích.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist