TJ Spartak Vlasim
09
Lis

Začíná MČR dívek D20 a Polofinále juniorů

Anežka Vlková se před pár týdny vrátila z mistrovství světa a hned bude bojovat o další. V hotelu Esprit ve Špindlerově Mlýně dnes odstartuje Mistrovství České republiky dívek do 18 a 20 let a Polofinále MČR juniorů. Oba turnaje se hrají tempem 90 min na 40 tahů + 15 minut do konce partie s přídavkem 30 sekund za tah.

Mistrovství České republiky v kategorii D18 a D20

Anežka jistě bude chtít navázat na medaile z posledních dvou let. Mezi 28 dívkami ji ve startovním poli najdeme na třetím místě. Nasazená jednička má elo pouze 2005, tedy prostor pro útok na přední místa (nejlépe na zlato) tu určitě je. :-) V sázce je poměrně dost – kromě titulů mistryň republiky se první 2 dívky z každé kategorie podívají na Mistrovství světa či Evropy.

Startovní listina

Stránky MČR juniorek

Vzpomínka na úspěšný loňský turnaj

Polofinále MČR juniorů

V nejsilnějším otevřeném openu juniorů v České republice nalezneme ve startovní listině 80 jmen. Ti budou bojovat o pár (tři z kategorie H18 a tři z H20) postupových míst do uzavřeného MČR, které se bude hrát v březnu. Bylo by skvělé, kdyby se postoupit povedlo Kubovi Voříškovi, ale s nasazovacím číslem 15 to snadné mít nebude.

Pořadatelé slibují online z 16 šachovnic, tak snad na nich zástupce Vlašimi uvidíme co nejčastěji. Držíme palce!!!

Startovní listina

Odkaz na online

(autor článku: Tomáš Vojta)

35 komentářů na “Začíná MČR dívek D20 a Polofinále juniorů”

1 2
 1. 1
  Robin píše:

  Taky se mi obě pozice líbí. :-)

 2. 2
  Tom píše:

  Kuba ho pěkně zmastil! Vyhrála i Anežka, takto by to mělo vypadat každé kolo. :-)

 3. 3
  Maťa píše:

  Držím Kubovi a Anežce palce do finiše a zároveň musím opravit své tvrzení z komentáře č. 2, že postoupit dokázala z této akce jen Nela. Nechápu to, ale úplně mi vypadla a teď z ničeho nic naskočila Jiříkova spanilá jízda ve Frýdku-Místku před 5 roky (kterou pak doplnil o medaili z MČR v Koutech): http://www.sachyvlasim.cz/?p=27762. Jirkovi se tímto omlouvám, pokud to čte :-) .

 4. 4
  Maťa píše:

  Neža válec :-)

 5. 5
  Tom píše:

  Neža má do válce zatím docela daleko, ale po dnešní výhře to s šancí na medaile ještě není úplně beznadějné. ;-) Kuba bohužel prohrál.

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist