TJ Spartak Vlasim
03
Lis

Druhé kolo Regionální soutěže

Dnes pokračovala druhým kolem nejnižší soutěž dospělých.  A obě vlašimská družstva si stejně jako v kole prvním vedla na výbornou. Céčko si na domácích stolech bez potíží poradilo s rezervou Českého Brodu 4,5:0,5. A podobné to bylo v zápase Pravonína, ten zvítězil 4:1 nad Říčany I.

Fotky ze zápasu Pravonína

Stránky s výsledky RS

9 komentářů na “Druhé kolo Regionální soutěže”

 1. 1
  Tom píše:

  Do příspěvku jsem ještě doplnil jednu fotku ze zápasu céčka.

 2. 2
  Maťa píše:

  Dnes od 9 hodin se hraje 3. kolo RSC a nás budou nejvíce zajímat zápasy Neveklov – Vlašim C a Zruč nad Sázavou – Pravonín.

  Neveklov je podle mého názoru největším favoritem celé soutěže a náš tým na něj vyrukoval s hodně mladou sestavou. Věřím, že nějaká šance na překvapení je, naši družinu totiž vede samotný ČARODĚJ :-) . Sestava: Pazdera, F. Vopálka, Stein, Steinová, V. Vopálka. Jardu jsem potkal už v 7.50 u Benziny (odjezd měli v 8), tak předpokládám, že tým dorazil na místo včas a že už se pár minut hraje.

  Sestavu Pravonína neznám, každopádně je zde předpoklad, že ve Zruči nastoupilo hned sedm členů našeho oddílu. Za domácí totiž už druhým rokem hostují otec a syn Voldánovi.

  Držím palce a těším se na zprávy z obou bojišť.

 3. 3
  Lukáš píše:

  Ve Zruči se hraje takto:
  Světlík – Filip L. – 0:1
  Netolický – Zeman
  Voldán V. – Filip Š.
  Voldán J. – Veselý
  Rebhán – Kůra

 4. 4
  Lukáš píše:

  Další bod přidal Štěpán vedeme 2:0.

 5. 5
  Lukáš píše:

  Honza zvyšuje na 3:0 :)

 6. 6
  Maťa píše:

  To vypadá na hladkou jízdu :-) .

 7. 7
  Lukáš píše:

  Celkový výsledek je 4,5 – 0,5 pro Pravonín. Lukáš vyhrál a Filip remizoval.

 8. 8
  Maťa píše:

  Gratulace k pohodové výhře. Uvidíme, zda dojdou zprávy z Neveklova, nebo si budeme muset počkat na konečný výsledek. Zprávy z Pankráce (áčko) by měly být co nevidět, vydala se tam Blanka :-) .

 9. 9
  Maťa píše:

  Jak jsem tušil, na výsledek céčka jsem si musel počkat až na vydání zprávy vedoucího soutěže. Náš tým prohrál 3,5:1,5. Pěknou remízu s Pepou Vackem si připsal Jarda a Kamča se blýskla výhrou nad Václavem Procházkou (elo 1737), což je mimochodem pro mě úplně neznámé a v sestavě Neveklova překvapivé jméno :-) . Kompletní výsledky: http://chess-results.com/tnr476555.aspx?lan=5&art=3&rd=3.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2020 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist