TJ Spartak Vlasim
12
Zář

Zářijové elo

Léto uteklo jak voda, a tak je opět po 4 měsících čas na tradiční malý elový souhrn. Ve vlašimském žebříčku došlo k poměrně výrazným změnám.  Největší posun zaznamenal Kuba Voříšek, který zejména díky výbornému výkonu na Mistrovství Evropy mládeže připsal 155 bodů a posunul se ze 13. místa na 7. Hned několik dobrých výsledků uhrál Martin Horák a zisk 72 bodů ho katapultoval na 2. místo našeho žebříčku. Kromě Kuby a Martina si v uplynulém období vedl výborně i Kryštof Křížek. Mimochodem, Kryštof dokázal za posledních 14 měsíců zvednout svůj koeficient o více jak 500 bodů! Naopak smutný bude Vojtěch Dudek (-69), Ivo Hradecký (-35) a Ríša Mládek (-27).

 

S národním elem (publikováno bylo 5. 9.) budou nejvíce spokojení Kryštof Křížek +110, Ondřej Hrabě +84 a Martin Horák +65. O 84 bodů naopak po nevydařeném Openu Říčany přišla Anna Zlámaná. U fide ela je poměr nahoru dolu 8:7, u národního 11:12.

Nejlepších 40 hráčů Vlašimi:

Kompletní tabulku si můžete stáhnout v sekci KE STAŽENÍ

Uplynulé období bylo pro Vlašim průměrné. Věřme, že v následujících měsících půjde zase nahoru.

Kompletní národní elolistinu si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

(autor článku: Tomáš Vojta)

2 komentáře na “Zářijové elo”

  1. 1
    Blanka píše:

    Kryštof se opravdu hodně zlepšil a stále zlepšuje. Gratuluju :-).

  2. 2
    Tom píše:

    U Kryštofa je vidět, že účastnit se silných turnajů a hrát vážné partie přináší ovoce. Jeho zlepšení je markantní a potvrdil ho i na Openu Říčany (ty nejsou do ela fide ještě započteny). Jen škoda, že za Kryštofem zeje tak obrovská výkonnostní mezera a nemáme tak aktivních dětí více.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2020 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist