TJ Spartak Vlasim
22
Kvě

19. turnaj ovládli sourozenci Steinovi

19. května uspořádala Šachová škola STAMAT svůj 19. turnaj. Akce se uskutečnila v prostorách školní jídelny ZŠ Chocerady a zúčastnilo se jí 32 dětí. Nikomu nedali šanci sourozenci Steinovi, kteří ztratili remízu pouze ve vzájemné partii a všechny ostatní soupeře porazili. Pomocné hodnocení přisoudilo vítězství mladšímu Michaelovi, jeho sestra Kamila získala stříbro a stala se nejlepší dívkou.

Pohled do hracích prostor (FOTO: Nela Pýchová)

Třetí v celkovém pořadí a druhý mezi chlapci skončil Filip Vopálka, následovaný Ondrou Hrabětem. Mezi dívkami vybojovala stříbro Patricie Fuxová a na bronz dosáhla Natálie Skolková. V kategorii určené pro hráče bez výkonnostních tříd se z vítězství radoval Matěj Votoček před Tonym Le a Janem Urbanem.

Nejlepší trojice (FOTO: Nela Pýchová)

Výsledky turnaje byly započítány do průběžného pořadí STAMAT ligy 2018/2019, v níž mohou startovat děti navštěvující kroužky Šachové školy STAMAT. Kolo před koncem je jasným lídrem Michael Stein, za nímž s velkým odstupem následují Ondřej Hrabě a Adam Handl.

Jménem Šachové školy STAMAT děkuji všem dětem a rodičům za jejich účast. Budeme se těšit na shledanou na některé z našich dalších akcí.

autor: Patrik Pýcha (zpráva pro regionální tisk)

Výsledky

Průběžné pořadí STAMAT ligy 2018/2019

Fotky

4 komentáře na “19. turnaj ovládli sourozenci Steinovi”

 1. 1
  Maťa píše:

  Patrikův článek zveřejnily internetové stránky Jiskry: http://jiskra-benesov.cz/clanek/19-turnaj-ovladli-sourozenci-steinovi-10904 i Benešovského deníku: https://benesovsky.denik.cz/ostatni_region/turnaj-ovladli-sourozenci-steinovi-20190523.html. V tištěné verzi BND pravděpodobně nevyšel (musel bych ho přehlédnout).

  Jinak poslední turnaj STAMAT ligy v této sezoně proběhne v sobotu 8. 6. – uprostřed příštího týdne vydáme propozice Jednáme o místu konání, v ideálním případě to bude Benešov.

 2. 2
  Tom píše:

  Podrobnější článek Kamči na stránkách Stamatu:
  http://www.sachystamat.cz/?p=2332

 3. 3
  Maťa píše:

  Podle aktuální zprávy od Jana Starce proběhne i závěrečný turnaj STAMAT ligy v sobotu 8. 6. v Choceradech. Propozice vydáme v nejbližších hodinách.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist