TJ Spartak Vlasim
14
Kvě

Květnové elo

První čtyři měsíce roku 2019 uplynuly jak voda, tak si pojďme udělat tradiční souhrn, k jakým změnám v ratingu došlo u hráčů Spartaku Vlašim. Do květnové elolistiny byly započteny výsledky soutěží družstev všech úrovní, a tak se elo změnilo takřka u všech našich hráčů.

Nejzajímavější věcí je určitě raketový vzestup Jakuba Vojty. Kuba připsal 82 bodů a s ratingem 2200 je nejen na 6. místě vlašimského žebříčku, ale i českou jedničkou v kategorii do 14 let! Dařilo se i Vojtěchu Dudkovi, který podával dobré výkony v barvách Brodců a získal 60 bodů. Ještě o jeden bodík více připisuje Lukáš Zeman a pěkných 43 bodů uhrál Patrik Pýcha a 42 Anežka Vlková. Co se týče ztrát, tak nejvíce smutní budou Kuba Voříšek (-71) a Vojtěch Vopálka (-59). Z dospělých pak stojí za zmínku -39 u Robina Hrdiny a -30 u Standy Vávry.

Co se týče národního ela (nová elolistina vyšla 5. května), tak zde došlo ke změně ratingu hned u 45 hráčů našeho oddílu. Národní elo už není příliš důležité, tak jen ve stručnosti. Nejvíce si polepšili Filip Vopálka +228, Vojtěch Dudek +121 a Kamila Steinová +68. Radost bude mít i Anežka Vlková, která se (jestli se nepletu) poprvé dostala s ratingem přes 2000 (2007). Naopak slzu budou muset zatlačit Kuba Voříšek -112, Adam Slavík -78 a Michal Škaryd -70. Rapid elem se zabývat nechci, ale jednu výjimku udělám, bylo by škoda si nevšimnout zisku 308 bodů u Štěpána Filipa.

Nejlepších čtyřicet hráčů Spartaku Vlašim:

 

Tabulku s kompletním pořadím všech hráčů Vlašimi naleznete v sekci KE STAŽENÍ.

Uplynulé období bylo pro Vlašim celkem úspěšné (poměr zisk:ztráta byl u ela fide 13:7). Věřme, že v následujících měsících tento trend bude pokračovat.

Kompletní národní elolistinu si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

(autor článku: Tomáš Vojta)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist