TJ Spartak Vlasim
04
Lis

Druhé kolo Regionální soutěže

Dnes pokračovala druhým kolem nejnižší soutěž dospělých.  Naše céčko si nejtěsnějším poměrem poradilo s béčkem Sázavy. Za zmínku stojí vítězství Blanky Voříškové, která nastoupila ke své první partii v soutěžích družstev. A dále pak prohra Jardy Pazdery, kterému se takovéto nedopatření stává přibližně jednou za 10 let. :-)


Vlašim C-Sázava B (zdroj – facebook Sázavy)

Druhé naše družstvo pak překvapivě snadno podlehlo Postupicím.

V čele Regionální soutěže je po dvou kolech Zruč nad Sázavou. Té k vítězství 3,5:1,5 nad Sedlčany C pomohli dvěma body otec a syn Voldánovi.

Stránky RS

7 komentářů na “Druhé kolo Regionální soutěže”

 1. 1
  Maťa píše:

  Ještě jednou gratuluji céčku, Pravonín vyhraje příště :-) . Počítám, že o utkání Vlašim C – Sázava B si ještě počteme – nehrající kapitán (resp. hrající tentokrát za áčko) Standa Vávra prý chystá hodně podrobnou reportáž a pár řádků určitě napíše na sázavský web i kapitán hostů. A kdoví jestli třeba Blančinu partii tradičně neokomentuje David Navara :-) .

 2. 3
  Maťa píše:

  Dnes od 9 hodin se hraje 3. kolo RSD a nás budou zajímat zápasy Říčany L – Vlašim C a Pravonín – Stříbrná Skalice C. Pokud se nic nezměnilo, tak céčko odcestovalo v sestavě Křížek, Pazdera, F. Vopálka, Hrabě, V. Vopálka, sestavu Pravonína neznám. Doufám, že si Ondra s Vojtou nesednou obráceně – v lize mládeže totiž hrají v jiném pořadí než v RS :-) . Držím palce.

 3. 4
  Anonym píše:

  Pokud mám správné informace, tak utkání Pravonína je po dohodě odloženo.
  Bolek

 4. 5
  Maťa píše:

  Céčko vyhrálo 3:2, zvítězily první tři desky.

 5. 6
  Patrik P. píše:

  Gratuluji céčku k výhře!

 6. 7
  Maťa píše:

  Ad 4: Potkal jsem odpoledne Míru Laloučka a ten tuto informaci potvrdil. Že bylo Skalických málo a Pravonín jim včera večer vyhověl s přeložením.

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist