TJ Spartak Vlasim
05
Úno

Patnáctý turnaj, šestá simultánka

Stejně jako v minulých letech dostaly děti z našeho regionu možnost strávit pololetní prázdniny boji za šachovnicí. Šachová škola STAMAT uspořádala 2. února svůj patnáctý turnaj a jeho účastníci navíc dostali možnost zahrát si v simultánce proti dvěma úspěšným vlašimským reprezentantům. Akce proběhla v prostorách jídelny ZŠ Dukelská v Benešově. Zúčastnilo se jí 51 mladých nadějí.

 
Hrací prostory

V turnaji dominoval Kryštof Křížek, následovaný Ivanem Melnikovem a Jáchymem Hrbkem. Nejlepší dívkou se stala Kamila Steinová. Stříbro vybojovala Patricie Fuxová a bronz získala Natálie Skolková. V kategorii určené pro hráče bez výkonnostních tříd se radoval z vítězství Michal Švadlenka. Za ním skončili Petr Bažant a Lukáš Řezníček.

 
Nejlepší trojice

 
Nejlepší dívky

 
Nejlepší hráči bez výkonnostní třídy

Po vyhlášení výsledků, z něhož si každý odnesl drobnou cenu, proběhla simultánka s Anežkou Vlkovou a Františkem Helebrandem, členy vlašimského družstva, které v loňském roce vybojovalo stříbrné medaile v Extralize mládeže. Proti nim zasedlo 30 odvážlivců, včetně rodičů. Remízy vydřeli Kryštof Křížek, Dalibor Křivánek, Josef Vajdík a Kamila Steinová. Janu Rybáčkovi a Romanu Šimákovi se dokonce podařilo vyhrát.

 
Simultánka začíná

Jménem Šachové školy STAMAT děkuji všem dětem a rodičům za jejich účast. Budeme se těšit na shledanou na některé z našich dalších akcí.

Výsledky
Simultánka
Fotky
Průběžné pořadí STAMAT ligy 2017/2018

(autor článku: Patrik Pýcha)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
chci víc smajlíků...
 

© 2018 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist