TJ Spartak Vlasim
31
Led

Výsledky sedmého kola Regionální soutěže

V neděli pokračovala sedmým kolem nejen 2. liga, ale i nejnižší soutěž dospělých. Céčko dokázalo vyhrát 3:2 ve Stříbrné Skalici. Za zmínku stojí prohra Jardy Pazdery, protože takové nedopatření se mu stává maximálně jednou do roka. :-) Pravonín se pak blýskl cennou výhrou na půdě silného Struhařova“B“ a to i přesto, že měl ráno velké problémy, aby vůbec hrál v pěti. Kopíruji komentář paní Filipové z webu Pravonína:

Od samého rána v Pravoníně pěkná zima a studený vítr. Na smluveném místě čekám jen s Filipem Kůrou. Raději voláme Fandovi Jelínkovi, neboť ti bývají vždy dochvilní, dnes mají skluz! Zdálo se, že Fandu budíme a ten shání dopravu… Mirek Lalouček, který měl s našimi mládežníky vyrazit do Struhařova u Mnichovic přijíždí a my stále čekáme na Fandu. Na místo v 8.00 hodin odjíždějí až v 8.30 hodin. Ve Vlašimi mrzne na zastávce Adam Slavík s maminkou, tak jim volám, aby vydrželi… Volám do Struhařova, že to vypadá na zpoždění, tak „akademickou čtvrthodinku“. Soupeři vše chápou a počkají. Já se v klídku pustím do přípravy nedělního oběda a najednou telefonát od Mirka! Mám jen tři děti! Naháníme Lukáše Zemana, který odjel s tatínkem do Prahy, na RS zapomněli! Ale paní Zemanové se podařilo je odchytit a tak změnili směr a jeli do Struhařova sami. To tedy byla rozcvička! Pak už jsem jen čekala, jak družstvo zahraje. Nakonec to dopadlo docela dobře.

Stránky RS

8 komentářů na “Výsledky sedmého kola Regionální soutěže”

 1. 1
  Vlada píše:

  Hezké drama, naštěstí se šťastným koncem :-)

 2. 2
  Maťa píše:

  Dnes hraje céčko ve Sporthotelu v nezvykle komorní atmosféře (áčko předehrávalo druholigový zápas s K. Horou už v listopadu) proti posledním Uhlířským Janovicím. Tvorbu sestavy tentokrát provázely nesnáze, nakonec ale Standa Vávra s Jirkou Vopálkou dokázali potřebných 5 lidí sehnat, což přineslo 3 body – céčko prý totiž vede 3:0. Vyhráli Kryštof Křížek, Filip Vopálka a Lukáš Smetana, ještě hrají Jarda Pazdera a Ondra Vykouk.

  Pravonín dnes hraje s Postupicemi, tady zatím žádné zprávy nemám.

 3. 3
  Vláďa píše:

  Pravonin Postupice zatim 2:2. Dohrava Mira Laloucek, zdalo se mi, ze stal lepe. Vyhral Lukas Filip a ja. Prohrali Honza Vesely a p. Cap.

 4. 4
  Vláďa píše:

  Tak Mira vyhral, vyhrali jsme 3-2 :-D

 5. 5
  Blanka píše:

  Gratuluju Pravonínu i céčku.

 6. 6
  Maťa píše:

  Také gratuluju :-) .

 7. 7
  Maťa píše:

  Céčko prý nakonec 5:0.

 8. 8
  Maťa píše:

  Protože kromě Postupic zaváhaly i Brodce C, dostalo se céčko ze třetího místa na první! http://db.chess.cz/soutez.php?sid=1872

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist