TJ Spartak Vlasim
10
Led

Dorostenci nejlepším týmem na Benešovsku!

Galavečer s vyhlašováním výsledků ankety Nejúspěšnější sportovec Benešovska 2017 proběhl v úterý 9. ledna v KD Karlov a uzavřel tak sedmý ročník této soutěže Benešovského deníku. Jako tradičně se vyhlašovaly kategorie jednotlivců a kolektivů do 18 let a nad 18 let a také Hvězda deníku, kterou vybírají sami čtenáři.

Nás může těšit, že družstvem roku mezi mládeží byli devítičlennou komisí vybráni šachoví dorostenci Vlašimi, kteří se v sezoně 2016/2017 umístili na druhém místě v Extralize (v sestavě Nela Pýchová, Martin Horák, Ríša Mládek, Filip Šolc, František Helebrand, Anežka Vlková a Kuba Voříšek) a kromě plakety získali i 50 litrů limonády Ferdinády. Cenu dostali z rukou Veroniky Kondrátová, tiskové mluvčí města Benešov, a Bohunky Zemanové ze společnosti Posázaví o.p.s.

Celkovým vítězem Sportovce roku na Benešovsku se již počtvrté stal motokrosový freestylista Libor Podmol, kterého vyšvihlo na úplný vrchol roku 2017 první místo v mistrovství Evropy, stříbro v seriálu mistrovství světa a třetí místo na X-Games v kategorii Step-up. Navíc jako první Čech skočil salto vpřed.

Sportovcem roku 2017 na Benešovsku provázel moderátor Radek Irgl, v programu se představily mažoretky VILD CATS Benešov, sourozenecká akrobacie, která předvedla parádní vystoupení oceněné velkým potleskem, žonglérka s klobouky a zpěvačka Brigita Klementová. Ceny předával mimo jiné i autor legendárního vršovického dloubáku ve finále ME ve fotbale v roce 1976 Antonín Panenka.

(zdroj článku a fotky: Benešovský deník)

Výsledky jednotlivých kategorií a článek v Benešovském deníku

Připomenutí úspěchů šachistů v letech minulých: 2016, 2015, 2014, 2013, 2012, 2011

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
chci víc smajlíků...
 

© 2018 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist