TJ Spartak Vlasim
09
Led

Ela vlašimských hráčů k 5. 1. 2018

Lednová národní elolistina bývala v minulých letech chudá na nějaké výraznější změny, přeci jen v období září-prosinec se moc týdenních turnajů nehraje. Již dva roky je tomu ale jinak, započítávají se do ní totiž výsledky probíhajících soutěží družstev (kromě nejnižší RS).

Pátý lednový den tak mohl mít radost zejména Kuba Vojta, který připsal 141 bodů a jen o fous se nedostal přes hranici 2100! Jinak ale na lednovou elolistinu moc veselý pohled z pohledu Vlašimi není. Sice si z 24 změn 13 hráčů polepšilo, ale jsou to většinou jen malé zisky a ztráty jsou větší. Zapomenout na toto období asi bude chtít zejména Kryštof Křížek -122 a Fanda Jelínek -53.

Co se týče mezinárodního ela FIDE, tak to je aktualizováno každý měsíc. Nemá cenu rozebírat změny po měsíci, a tak se stejně jako u národního ela pojďme ohlédnout za posledními 4 měsíci. Zde je poměr zisk:ztráta 15:11 v náš prospěch. Stejně jako u národního ela si nejvíce polepšil Kuba Vojta +113. Dařilo se i Anežce Vlkové +40 a Štěpánu Filipovi +32. Zisk 21 bodů pak stačil Davidu Zvárovi k posunu ze 7. na 4. místo vlašimského žebříčku. Naopak se nevedlo Jakubu Moulíkovi -96, Ríšovi Mládkovi -68 nebo Patriku Pýchovi -33.

Nejlepších 35 hráčů Spartaku Vlašim:

Uplynulé období pro nás příliš úspěšné nebylo, snad to v květnu zase bude lepší.

Tabulku s kompletním pořadím najdete v sekci KE STAŽENÍ.

Kompletní národní elolistinu  si můžete stáhnout na stránkách zpracovatele.

Mezinárodní elo najdete na stránkách FIDE.

Statistiky všech hráčů ČR

(autor článku: Tomáš Vojta)

1 reakce na “Ela vlašimských hráčů k 5. 1. 2018”

  1. 1
    Vojta M. píše:

    Kuba je borec. Tak do čtyř let aby ideálně atakoval mýho bráchu. :o)

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
chci víc smajlíků...
 

© 2018 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist