TJ Spartak Vlasim
26
Srp

Open Říčany na startu

Poslední týden prázdnin zpestří šachistům tradičně turnaj Pohár města Říčany. Letos se bude hrát již popatnácté a stejně jako v minulých letech se jedná o krajský přebor v kategoriích muži, ženy, HD 20 a HD 18. Hrát se bude ve dvou turnajích podle výkonnosti, tradičně švýcarem na 9 kol, tempem 1,5 hodiny na partii s přídavkem 30 sekund za tah.

U silnějšího OPENU A najdeme v předběžné startovní listině 71 jmen. Mezi nimi nechybí Robin Hrdina, Kuba Vojta, Anežka Vlková, Ríša Mládek a Tomáš Vojta. Je to o dva hráče Vlašimi více jak loni, ale o šest méně než nás hrálo v roce 2015. Ve slabším OPENU B se pak představí Anna Zlámaná, která k nám před pár dny přestoupila.

Startovní listiny

Podrobnější informace naleznete na pěkných webových stránkách věnovaných turnaji. Uvidíme, jestli stejně jako v minulých letech bude pro internetové fanoušky připraven online přenos (loni bylo přenášeno prvních 8 šachovnic).

Stránky pořadatelů

Vítězství hráčů Vlašimi na minulých ročnících Poháru města Říčany si můžete připomenout v starších článcích publikovaných na našem webu:

Open Říčany 2012

Rozhodující partie Openu Říčany 2012

Open Říčany 2013

(autor článku: Tomáš Vojta)

37 reakcí na “Open Říčany na startu”

1 2
 1. 31
  Patrik P. píše:

  Gratulace!

 2. 32
  Nelly píše:

  Já teda také se připojím ještě s gratulací, zejména Tomášovi se dařilo, jeho zmiňované 3. místo je opravdu výborné! Ale třeba velký dojem udělala i Anežka, start se jí sice vůbec nepovedl (1,5 z 5), ale potom drtivým finišem (4 ze 4 a to ještě navíc bodovala se silnějšími soupeři) se neskutečně zvedla a stala se krajskou přebornicí, což je na ten nepovedený úvod opravdu obdivuhodné. Anča hrála v OPENU B také fantasticky, 5,5 bodu je super výsledek. Z dívek byla 4. Všichni jste zahráli určitě dobře, je to vidět na výsledcích. Prostě Vlašim je nej, co si budeme řikat. :-D Máte tady hrozně moc talentů, náš oddíl není tak dobrý. Třeba se jednoho dne stane nějaký ten váš talent mistrem světa, kdo ví… ;-)

 3. 33
  Kryštof K. píše:

  Gratulace

 4. 34
  Maťa píše:

  Také gratuluji, pěkné výsledky! A klobouk dolů před Anežčiným finišem :-) .

 5. 35
  Tom píše:

  Anežce jsem včera celou cestu domů nadával, že vyhrála. :-) Zvedla totiž Majklovi buchholz, takže mě o půl bodu na druhé pomocné hodnocení předstihl (což dělalo rozdíl v ceně takřka 4000 …). Jinak ale finiš měla dobrej. :-)

 6. 37
  cypoko píše:

  opravdu dobrý výsledek ;-)

1 2

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
chci víc smajlíků...
 

© 2018 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist