TJ Spartak Vlasim
08
Čvc

Cyrilometodějský rapid

Ve středu 5. 7. jsme si s Ivem Hradeckým udělali výlet do Prahy, kde se konal malý turnaj k připomenutí příchodu slovanských věrozvěstů Cyrila a Metoděje. Tato akce nás zaujala i proto, že se hrálo až od 15 hodin, a tak jsme měli dopoledne čas si projít nedalekou Modřanskou rokli a okolí. Po výletu dlouhém cca 13 km, dobrém obědě a jedné plzničce se nám tedy spíš než hrát šachy, chtělo spát, ale na to bohužel nebyl čas. :-) V hezkém salónku hotelu U Divadla v Bráníku bylo na programu 7 kol tempem 2×15 minut + 3s. za tah.

Příjemným překvapením byla účast Jirky Rýdla. Jirka sice loni přestoupil z Vlašimi do Jičína, ale i tak ho člověk rád vidí. :-D   A právě s Jirkou jsme byli poměrně jasnými favority a bylo zřejmé, že kdo zvítězí ve vzájemné partii, tak turnaj vyhraje. Šťastnějším jsem byl nakonec já:

Jirka v turnaji kromě této prohry poztrácel ještě dvě půlky a tak se musel spokojit se 4. místem. Medaile brali Filip Holý a Michal Větrovský. Ivo obehrál celou špičku turnaje a s bilancí 4 výher a 3 porážek obsadil místo osmé. Což je, myslím, solidní výsledek.

Byl to dlouhý a náročný den, ale moc pěkný.

Výsledky

Stránky pořadatelů

(autor článku: Tomáš Vojta)

 

1 reakce na “Cyrilometodějský rapid”

  1. 1
    Maťa píše:

    Gratuluji Tomášovi k 1. místu!

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
chci víc smajlíků...
 

© 2018 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist