TJ Spartak Vlasim
09
Kvě

Děti z Pravonína si zahrály šachy v Jihlavě

Jana Veselá

V sobotu 30. 4. 2016 se konal šachový turnaj mládeže DDM OPEN hraný současně jako přebor kraje Vysočina v Jihlavě. Dorazili jsme kolem půl deváté do školní jídelny ZŠ Kollárova. Přijelo celkem 92 hráčů, většinou z různých koutů Vysočiny. Zahájení turnaje proběhlo v 9.25 hod, hrálo se 9 kol, 2 x 15 minut bez rozdělení do skupin. Zatímco Honzík bojoval se soupeři ve věku 14 – 16 let, Jiřík získal rozlosováním i nejmladší účastnici turnaje.

Pauzy mezi jednotlivými koly jsme trávili v patře nad jídelnou, v prostorách školní družiny. Nedaleko se nacházel i bufet se spoustou sladkých i slaných pečených dobrot. Časový plán turnaje se podařilo dodržet a poslední deváté kolo skončilo kolem 14.30 hodin.

Zdržení nastalo až při potížích organizátorů s tiskem diplomů. Na vyhlášení výsledků jsme čekali až do 15.30 hodin. Byli vyhlášeni vítězové jednotlivých kategorií, nejmladší hráč turnaje a pak se vyhlašovali vítězové Ligy mládeže Vysočiny. Všichni hráči dostali od sponzorů balíček výrobků mlékárny Moravia a další pěkné ceny.

Honzík Veselý uhrál 4,5 bodu, 7. místo ve skupině  H10, celkově 50. S výkonem nebyl spokojený, moc ho to mrzelo. Příště se snad zadaří lépe.

Jiřík Zeman uhrál 4 body, celkově 64. místo. Jiříkův zatím nejlepší výsledek a velká motivace do budoucna.

V Jihlavě jsme strávili hezký den, turnaj se nám líbil. Domů jsme přijeli před 18. hodinou.

Výsledky

Fotky

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist