TJ Spartak Vlasim
28
Kvě

Reportáž z tréninkového centra Na Kopečku

Tomáš Vojta

Za 9 měsíců fungování našeho webu bylo uveřejněno již 156 článků, a ani jeden se netýkal toho, kde a jak  probíhají tréninky našeho oddílu. Leckdo by odpověděl, že přeci žádné tréninky nemáme  a že vlastně není o čem psát, ale není tomu úplně tak …

Je pravda, že když nepočítám tréninky mládeže pod vedením Ondry Matějovského a Martiny Krejčiříkové, tak vlašimští dospělí se k nějakému ucelenému tréninku neschází již několik let.  Ani nevím, proč tomu tak je, a určitě by s tím chtělo něco dělat. Klubovna ve Sporthotelu je nám k dispozici a alespoň jednou týdně by to chtělo se sejít a třeba rozebrat partie z nedělních zápasů. 

To jsem ale trochu odbočil. Tento článek neměl být o tom, že si bude stěžovat na to, že se nescházíme ve Vlašimi, ale o tom, jak se scházíme v Chotýšanech.  Do útulného hostince Na Kopečku v Chotýšanech /vesnička na půli cesty mezi Vlašimí a Benešovem/ jezdíme již řadu let a do jisté míry nám nahrazuje tréninky.  Scházíme se zde 2x, někdy 3x do měsíce vždy v pátek v podvečer.  Většinou nás bývá 5 až 6  a na pořadu bývá bleskový turnaj, holanďany, rozbor partií /to ale většinou dlouho nevydrží :-) / atd.  A samozřejmě také nějaké to pivečko a dobrý smažák.  Některé jednotlivce podezřívám, že tam jezdí právě jen kvůli tomu. :-)

Kdybyste se chtěl někdo přidat ke stálým štamgastům chotýšanské hospůdky a jet si s námi v pátek zahrát, tak stačí napsat do komentáře pod článkem. Přidávám pár fotografií z tohoto pátku:

Hladovy Dan

Normální stav: věčně hladový Dan Houdek a Pavel Vojta s věčně prázdným půllitrem :-)

Emil

Souboj s benešovským Emilem Macků brali všichni prestižně a chudák Emil dostával tlučku za tlučkou. :-)   

Tabulka

Tabulka 2kolového blicáku. Pomocné hodnocení počítal Pavel, a tak to nemohlo dopadnout jinak, než že zvítězí. :-)

Chotýšanské zátiší

Chotýšanské zátiší …  

231 komentářů na “Reportáž z tréninkového centra Na Kopečku”

1 6 7 8
 1. 1
  Ivo píše:

  Myslím, že výsledky zamlčet šly :D

 2. 2
  Maťa píše:

  Dnes se hraje od 18 hodin derby našich dvou nejlepších pražských klubů. Právě jsme se s velkým fanouškem Bohemky Karlem Juklem dohodli, že zápas budeme sledovat společně, a to v pivní aréně U Houdy (v Ďolíčku je vyprodáno)! Kdyby se chtěl někdo přidat, tak sraz s první minutou zápasu (hospoda má v sobotu otevřeno od 18 hodin). Možná by to mohl stihnout i Ivo? :-)

 3. 3
  Jarda P. píše:

  :-) :-) :-)

 4. 4
  Maťa píše:

  Vidím, že Jarda nevěří, že to Ivo stihne :-) .

 5. 5
  Blanka píše:

  A není Jarda Sparťan? Spíš bych to viděla, že nevěří poznámce derby dvou „nejlepších“ pražských klubů :-).
  A Ivo vyhraje a stihne to.

 6. 6
  Maťa píše:

  Jarda býval sparťanem, ale počítám, že teď už bude slávistou. Minimálně moravským slávistou :-) .

 7. 7
  Jarda P. píše:

  Maťo, ty jsi samá legrace :-) .

 8. 8
  Blanka píše:

  Včera v derby nejlepších pražských klubů (jak psal Maťa) gol nepadl ani jeden.

 9. 9
  Maťa píše:

  Nepadl, což u Houdy nakonec sledovala početná společnost, přičemž největším překvapením byl určitě příjezd Blanky :-) . A i ten Ivo se nakonec navzdory svému prohlášení pod jiným článkem objevil :-) .

  Další „fotbalová akce“ je naplánována na dnešek, kdy se s Tomášem (a snad i s Ivem) jdeme podívat na druholigový zápas Vlašim-Varnsdorf. Hraje se od 17 hodin, my ale máme sraz už v 16.00 na Mlíkárně (předzápasové pivo). Přidá se někdo?

 10. 10
  Blanka píše:

  Maťo, pro mě byl včera největším překvapením Karel ve vlašimském tričku :-). Doteď nevím, jestli to byl pokus splynout s davem nebo recese :-).

 11. 11
  Maťa píše:

  To bylo vidět, že tě to překvapilo :-) . Mě pak zaujal váš úvodní dialog: „Máš hezký tričko, Karle!“ „Snad jsme se jasně dohodli, že během fotbalu budeš ticho!“ :-)

 12. 12
  Blanka píše:

  Karlovu poznámku chápu. Spíše než obrazovku totiž sledoval svůj mobil a zároveň i tablet, takže bylo potřeba, aby fotbalový zápas aspoň slyšel :-).

 13. 13
  Maťa píše:

  Někdo dneska k Houdovi na derby pražských S? Hraje se od 18 hodin, já tam budu těsně před výkopem.

 14. 14
  Blanka píše:

  Maťo, doufám, že jsi měl s kým to vítězství oslavit :-).

 15. 15
  Maťa píše:

  Tak přišli dva neutrální (Tomáš Vojta a Dan Houdek) a jeden sparťan (Tomáš Hašek), takže vyloženě s kým slavit nebylo, nicméně panáčka ode mě po zápase neodmítli. S tím, že ho Tomáš H. odmítl vypít na vítězství Slavie, tak jsme připili na Open Tatry, kam všichni tři jedou :-) .

 16. 16
  Blanka píše:

  Tomáš Hašek jede také do Tater? To jsem nevěděla. To ja prima, že nás tam tak bude víc. :-)

 17. 17
  Tom píše:

  Účast Tomáše na Openu Tatry překvapila (mile) všechny. :-)

 18. 18
  Maťa píše:

  To jo, ještě to řekl jen tak mezi řečí, že se přihlásil :-) . Ve startovní listině už je: http://www.chess-results.com/tnr265010.aspx?lan=5.

 19. 19
  Tom píše:

  Kdyby měl dnes někdo chuť na smažák a pár blicek, tak sraz ve 20h. Na Kopečku v Chotýšanech. Zatím je nás 5, tak sudého uvítáme. :-)

 20. 20
  Maťa píše:

  Nakonec 7 lidí, to bylo jak za starých časů :-) .

 21. 21
  Maťa píše:

  Někdo dneska ve Vlašimi na fotbal? Od 17 hodin Vlašim – Ústí nad Labem…

1 6 7 8

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist