TJ Spartak Vlasim
04
Lis

Pár fotek z Tater

Tomáš Vojta

O turnaji Open Tatry, kterého jsme se společně s Danem Houdkem zúčastnili začátkem října, jsem měl v plánu napsat nějaký velký článek s rozborem našich partií. V množství jiných šachových aktivit jsem na to ale prostě neměl čas. Vzhledem k tomu, že už je měsíc po turnaji, tak mi přijde, že už to ani nemá cenu. Ale aby bylo učiněno zpravodajské činnosti zadost :-) , tak níže najdete alespoň výsledky, 2 bojovné partie a myslím, že i docela hezké fotky z našich výletů do hor.

Konečné pořadí (celkem hrálo 203 hráčů):

 
Velká Studená dolina z Vychodné Vysoké


Pohled z Koprovského štítu


Furkutská dolina


Gerlach ze Slavkovského štítu


Hincovo pleso


Spišský hrad


Pohled z Bystrého sedla


Štrbské pleso

Turnaj v Tatrách všem doporučuji, pro mě je to nejhezčí šachová akce roku. Silný turnaj, příjemné prostředí, a když vyjde počasí (tak jako letos), tak je to i nádherná dovolená. Už se těším na další ročník!

Kompletní výsledky

Stránky pořadatelů

3 komentáře na “Pár fotek z Tater”

 1. 1
  gm spatnota píše:

  krasne fotky

  ps: diky gm arkadi eremeevichi uz vim, ceho chci v sachu dosahnout.

 2. 2
  Míla píše:

  Jsem rád, že se slabostí pro OPEN Tatry nejsem na světě sám, tenhle turnaj mohu všem jen doporučit. Tomáši a Dane, ty fotky jsou opravdu pěkné a smekám pomyslný klobouk, co všechno jste tentokrát oblezli. Já jsem se pokusil taky něco sepsat, článek i fotky najdete na webu Caissy Úholičky (www.caissa.cz), bohužel tentokrát úplně bez šachového obsahu (moc nebylo co tam dát, bé).
  Ale v Tatrách bylo zase krásně, a příští rok je výroční – spolu s předcházejícím Tatranským pohárem to bude 60. ročník. Tak pojeďte!

 3. 3
  Dan píše:

  Děkujeme za pochvalu Mílo, tvůj článek je moc pěkný a vaše fotky též. Znovu jsem si připomněl, jak jsou Tatry úžasné. Nejlepší fotky z posledních let mám v plánu shrnout do nějaké ucelené formy, no uvidíme…:-) Kromě běhání po horách je to ovšem také šachový turnaj, že a já bych k plné spokojenosti potřeboval, aby se u mě šachy dostaly z 23 koleje za výtopnou alespoň do hlavní haly nádraží :-) (např. průměrnou délku svých partií raději nepočítám). Také jsem přemýšlel, jestli těch Open Tatry není příliš, ale když říkáš, že bude výročí….:-))

Odpovědět

:-) 
;-) 
:-D 
:-| 
more...
 

© 2020 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist