TJ Spartak Vlasim
02
Čvn

Z Šachových Zaječic vezeme stříbro!


(aktuálně)
Déšť, zima, povodně, nic z toho nezastavilo tým Vlašimi v cestě za další medailí z Mistrovství České republiky (letos již čtvrté)! Družstvo vedené trenérem Ondřejem Matějovským ve složení 1. Rýdl J., 2. Kratochvíl V., 3. Filip V., 4. Pýchová N., 5. Helebrand F., 6. Vilímová J., 7. Mládek R. vybojovalo v konkurenci absolutní české špičky stříbro na Mistrovství ČR šestičlenných družstev starších žáků v rapid šachu. Úspěšné vystoupení vlašimské výpravy podtrhla v turnaji malých špuntů dvojice Vojta J, Píšová P., která obsadila pěkné 6. místo. Podrobný článek o víkendových bojích na Šachových Zaječicích přinese v nejbližších dnech článek Ondry Matějovského.

Výsledky turnaje družstev

Výsledky turnaje dvojic

Výsledky turnaje jednotlivců

Stránky pořadatelů

7 reakcí na “Z Šachových Zaječic vezeme stříbro!”

 1. 1
  Maťa píše:

  Fotky a krátká videa od Pýchových: http://mata1.rajce.idnes.cz/Sachove_Zajecice_2013

 2. 3
  Maťa píše:

  Krátký článek Petra Havelky na stránkách Šachové školy STAMAT (s mnoha obrázky): http://www.sachystamat.cz/?p=220

 3. 4
  Maťa píše:

  Článek Michala Novotného z pohledu vítězných Polabin: http://polabinychess.eu/view.php?cisloclanku=2013060003 . Je v něm citován Vojta Mejzlík – ten zvládne vyjádřit se ke všemu a všude ;-) .

 4. 5
  Vojta M. píše:

  A článek z Novoborského webu http://www.nss.cz/2222-sk-polabiny-a-obhajily , kde jak vidím použili i fotku od nás. Aspoň jsou ty dětské ksichtíky více na očích :-)

  Taková Nela Pýchová a Vojta Filip tam jsou během posledního měsíce poněkolikáté. :-)

 5. 6
  Maťa píše:

  No, a další odkaz na reportáž z pohledu našich soupeřů (Duras Brno): http://www.skduras.cz/cz/mladez/mcr-druzstev-st.-zaku-a-mcr-klubovych-dvojic-do-10-let-v-rapid-sachu-zajecice-2013.html . Mám dojem, že zápas s námi je popisován nepřesně, minimálně Jirka Rýdl dohrál mezi posledními a po velkém boji, dlouho měl na desce nadějnou pozici… Asi už budu muset napsat ten slibovaný článek z našeho pohledu ;-) .

 6. 7
  Maťa píše:

  Tak svou reportáž už mají i další medailisté z Liberce (viz http://www.deskoliberec.cz/historicky-bronz.html ), tak jdu taky konečně psát. Na libereckém webu mě zaujalo, že jejich skoro celý tým prošel školkou – to u nás jenom Nela :-) .

Odpovědět

:bye: 
:good: 
:negative: 
:scratch: 
more...
 
 

© 2023 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)

TOPlist