Sedlčany C – Vlašim C 2:3

10
Úno

Vlašim – Říčany B 6,5:1,5

V 7. kole 2. ligy splnilo naše áčko povinnost a porazilo rezervu Říčan. Hosté mají jednu z nejslabších soupisek ligy (v předchozím průběhu ale dokázali potrápit řadu favoritů), k nám navíc přijeli pouze v 7 hráčích, a tak se celkem pochopitelně na skóre

08
Úno

Pěkný úspěch pravonínské šachové školy

06
Úno

Kdysi poslední, dnes první

Předpověď Tomáše z minulého kola se zatím potvrzuje. Vlašimské béčko si 3. února připsalo další vysoké vítězství a nezadržitelně se řítí vpřed. Na našich štítech tentokrát skončil tým z Mladé Boleslavi. Soupeři přijeli ve velmi oslabené sestavě a papírové

04
Úno

Zemřel František Krunert

Ve čtvrtek 31. ledna 2019 ve věku nedožitých 70 let zemřel bývalý předseda našeho oddílu pan František Krunert. Stalo se tak po dlouhé vleklé nemoci. Rozloučení s Františkem Krunertem se uskuteční v úterý 5. února ve 14 hodin v kostele svatého Matouše na Hrádku.

04
Úno

Osmnáctý turnaj, sedmá simultánka

Stejně jako v minulých letech dostaly děti z našeho regionu možnost strávit pololetní prázdniny boji za šachovnicí, Šachová škola STAMAT totiž uspořádala 1. února svůj osmnáctý turnaj. Po jeho skončení navíc proběhla tradiční simultánka

02
Úno

Ohlédnutí za Openem Praha 2019

Od 11. do 18. ledna si 6členná vlašimská výprava zahrála krásný turnaj Open Praha. Krásný je nejen hracími prostory ve 4hvězdičkovém hotelu Olympik, ale hlavně svým složením. Ve startovní listině bylo možné najít hráče ze 31 zemí světa a třeba já jsem se

01
Úno

Lukáš Zeman vyhrál Třebíčské šachování

Velmi pěkného výsledku dosáhl minulou sobotu Lukáš Zeman, když dokázal vyhrál VI. ročník Třebíčského šachování. Turnaj byl čtvrtým ze série deseti turnajů Ligy Vysočiny mládeže (taková obdoba naší RŽL). Do místního DDM si přijelo zahrát

© 2019 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)