Archive za měsíc: Listopad, 2016

28
Lis

Vlašim – Říčany 3,5:4,5

Kdo se byl podívat (žádného diváka si tedy nevybavuji ) minulý týden na zápase krajského přeboru Říčany B – Vlašim C, tak by si při pohledu na nedělní soupisky lehko mohl myslet, že se po týdnu ve Vlašimi hraje odveta. V zápase áček

27
Lis

Čtvrté kolo Regionální soutěže

Dnes pokračovala čtvrtým kolem Regionální soutěž. Vlašimské déčko v něm v přímém souboji o čele tabulky porazilo Postupice 3,5:1,5. Pravonín naopak nestačil na silné družstvo Říčany I a zůstává bez bodu. Sympatické je, že za obě naše družstva

25
Lis

Říčany B – Vlašim C 2,5:5,5

Článek ze zápasu třetího kola krajského přeboru proti Říčanům B jsem plánoval napsat už začátkem týdne, ale domácí dělali všechno možné, aby vyšel co nejpozději. Ignorovali moji prosbu o zaslání partií a vedoucímu soutěže je poslali až ve čtvrtek

23
Lis

Soutěž o návštěvníka s číslem 750 000

Když píši tyto řádky, počítadlo přístupů na webových stránkách šachového oddílu TJ Spartak Vlašim se pomalu blíží k číslu 749 100. Při průměrné návštěvnosti cca 250 – 300 za den tak chybí již jen nějaké tři dny, aby se přehouplo přes hranici 750 000.

21
Lis

RŽL ve Stříbrné Skalici

Ďábelským tempem pokračuje Regionální žákovská liga. Ve čtvrtek 17. 11. se odehrálo již její 6. kolo. V sokolovně ve Stříbrné Skalici se tentokrát sešlo 115 dětí (!!!), čímž byl o 4 překonán letošní rekord v počtu účastníků. Elitní turnaj A vyhrál

19
Lis

Nela Pýchová juniorskou mistryní republiky!

Další korálek do svého náhrdelníku úspěchů přidala před malou chvilkou Nela Pýchová. Po skvělém výkonu vyhrála mistrovství České republiky v kategorii D18/D20. Nela vedla od začátku do konce a mistrovství vyhrála výkonem 7,5 bodu z 9 naprosto suverénně. Zajistila si tak účast na mistrovství světa této věkové kategorie! Blahopřejeme!!!

18
Lis

Vláďa a Míra odjíždí na Mistrovství světa seniorů

Vláďa Horák a Míra Lalouček se stanou teprve pátým a šestým hráčem našeho oddílu (po Nele Pýchové, Jirkovi Rýdlovi, Julče Vilímové a Kubovi Voříškovi), kteří se zúčastní mistrovství světa. Na rozdíl od zmiňovaných mládežníků to na to své nebudou mít

16
Lis

Tábor – Vlašim 3:5

Ke třetímu kolu 2. ligy jsme do Tábora neodjížděli v ideální sestavě. Postupně odpadli Nela, Ondra, Pavel a David (hráči, kteří v prvních dvou kolech uhráli 7 bodů z 8), a tak nás nakonec musel zachránit 12letý Kuba Voříšek, abychom vůbec

16
Lis

Startuje Mistrovství Čech do 10 let

Před třemi týdny se v Harrachově v hotelu Fit&Fun hrálo MČech v kategoriích 12-16 let. Teď je na stejném místě vystřídají jejich mladší kamarádi v kategoriích 8-10 let. Nás bude zajímat především kategorie do 10 let, kde si účast vybojoval

13
Lis

Třetí kolo Regionální soutěže

V neděli 13. 11. pokračovala třetím kolem Regionální soutěž. Vlašimské déčko v něm vybojovalo bod na horké půdě Brodců C a díky dobrému skóre drží první místo průběžné tabulky. Pravonín podal statečný výkon proti favorizovaným

12
Lis

RŽL v Pravoníně

Dnešním pátým kolem se přehoupla do své druhé poloviny Regionální žákovská liga. Do Spolkového domu v Pravoníně si našlo cestu celkem 98 dětí. Turnaj A vyhrál se 100% bodovým ziskem Honza Heger z Říčan, který tak dokázal zopakovat svůj triumf

11
Lis

Začíná MČR dívek D18, 20 a Polofinále juniorů

Hned tři významné akce, na kterých budeme moci fandit hráčům Vlašimi, nás čekají v následujících dnech. Tou první je Mistrovství České republiky dívek do 18 a 20 let a Polofinále MČR juniorů. Oba turnaje se hrají tempem 90 min na 40 tahů

08
Lis

Regionální kolo Přeboru škol v šachu

Je tradicí, že se začátkem listopadu v Benešově koná Regionální kolo Přeboru škol v šachu. Letos se do Městského divadla Na Poště opět sjela družstva z Benešovska a Kutnohorska. Ve všech třech kategoriích startovala družstva zastoupená

05
Lis

RŽL ve Vraném n/V

V sobotu pokračovala čtvrtým kolem Regionální žákovská liga. Ve vranské sokolovně se sešlo celkem 111 (!) dětí, mezi nimi bylo celkem 16 hráčů Spartaku Vlašim. V elitním turnaji A potvrdil roli nasazené jedničky Jakub Vojta. Kuba uhrál 3,5 bodu

© 2017 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)