TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Srpen, 2013

31
Srp

Začátek sezony 2013/14 – schůze, rapid

Aktuální info Prázdniny utekly jak voda a máme tu novou šachovou sezonu. A začínáme jako tradičně turnajem v rapid šachu a oddílovou schůzí. Na dalších řádcích najdete podrobnější info k těmto akcím. Účast na nich je nutná, omluvou je pouze vlastnoručně donesené parte.

27
Srp

Začíná Mistrovství Evropské unie mládeže

Tomáš Vojta Pod nejvyšší vrchol Beskyd Lysou horu se dnes sjedou účastníci 11. Mistrovství EU mládeže. Z osmadvacítky EU se turnajů v kategoriích do 8, 10, 12 a 14 let zúčastní zástupci 14 zemí. Českou republiku a vlašimský oddíl budou reprezentovat Nela Pýchová a Julie Vilímová.

26
Srp

O šachový dort

Tomáš Vojta V sobotu 24. 8. jsme s Kubíkem vyrazili na malý dětský turnaj do Kostelce nad Černými lesy. Je škoda, že se k nám nikdo další z Vlašimi nepřidal. Honza Fiala měl akci pěkně připravenou, kromě klasického turnaje na 7 kol (tempo 2×20 minut) proběhla i soutěž v řešení

24
Srp

Challenge: díl čtvrtý

Vojtěch Mejzlík Tento článeček mi už měsíc leží v počítači, ale nějak jsem ho zapomněl odeslat. Ta ho aspoň trochu rozšíříme o druhou část. Část první alias shrnutí: Mám za sebou další tři měsíce, je na čase pustit se do nového shrnutí.

22
Srp

Open Říčany přede dveřmi

Tomáš Vojta Poslední týden prázdnin zpestří šachistům tradičně turnaj Pohár města Říčany. Letos se bude hrát již pojedenácté a stejně jako v minulých letech se jedná o krajský přebor v kategoriích muži, ženy, HD 20 a HD 18. Hrát se bude ve dvou turnajích podle výkonnosti,

19
Srp

První CÍSAŘSKÝ šachový turnaj KARLA IV.

Pozvánka Proč: Jedna ze sedmi rytířských dovedností byla hra v šachy. Karel IV. byl nejenom státník, ale i rytíř, a proto rád přivítá šachisty u svého dvora v rámci open turnaje v rapid šachu. Součástí akce je i představení o Karlovi IV., pro menší děti pohádka Princ Bajaja.  

14
Srp

Senioři si dávají dostaveníčko v Rychnově

Tomáš Vojta Celkem 142 hráčů se o víkendu sjede do Rychnova nad Kněžnou, aby se zúčastnili 15. ročníku Mezinárodního rychnovského festivalu seniorů. Součástí festivalu je hned 6 turnajů  – 4 klasické (odstupňované podle věku nad 50, 60, 70 a 80 let) a 2 bleskovky.

04
Srp

Táborový deník 2013

DOKONČENO „Čas letí jako bláznivý“, zazpíval by jistě Karel Gott a přizvukovali by mu vedoucí a praktikanti šachového tábora v Růžené, kteří se sešli v předvečer nástupu v Sedlčanech, aby tak jako každý rok probrali nejdůležitější organizační záležitosti.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)