TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Listopad, 2010

30
Lis

Je libo liberecký předkrm?

Honza Šťastný Vzhledem k tomu, že další ligové klání s Libercem se kvapem blíží, dovolil jsem si jako malý „předkrm“ naservírovat svoji partii z loňska ze stejné soutěže s jednou z opor soupeře, z Holdie Praha hostujícím nadějným Marcelem Bednářem.

29
Lis

Z Tábora jsme přivezli jen jeden bod…

Petr Havelka V sobotu 27.  listopadu byla na řadě druhá várka zápasů 1. ligy družstev mladšího dorostu. Naši dvojičku, Vlašim B a Tábor A, očekávaly vzájemné zápasy s dvojičkou Tábor B + České Budějovice.

28
Lis

Vlašim „B“ – Baník Příbram „A“ 6:2

Tomáš Hašek Pro náš tým příjemný výsledek, který se nerodil vůbec lehce. Těm, co hráli minulý týden v Lysé  za áčko, to velmi připomnělo ligový zápas, ale dnes v opačném gardu. Převaha elobodů byla tentokrát na naší straně.  

27
Lis

Vybojuje Vlašim postup do extraligového finále A?

Ondřej Matějovský Od 10 hodin budou dnes po celé republice po téměř dvouměsíční přestávce pokračovat dlouhodobé mládežnické soutěže družstev a v akci se představí i dva vlašimské týmy.

25
Lis

Turnaj 17. listopadu

Tomáš Vojta 1. cena 1711 Kč, 11 kol hraných na 17 minut, ukončení turnaje v 17:11, startovné 71 Kč (pro hráče s elem 1711 nula). To jsou jen některé perličky turnaje v rapid šachu, který se koná vždy 17. 11. v Neratovicích.

24
Lis

Jak v Benešově málem zpíval kanár

Ondřej Vykouk V neděli 21. 11. 2010 vyrazilo družstvo Vlašim C bojovat o body na půdu našich odvěkých tradičních rivalů, Povidláků z Benešova (konkrétně družstva „B“).

23
Lis

K senzaci chyběla půlka: Lysá „B“ – Vlašim 4,5:3,5

Honza Šťastný Los třetího kola 2. ligy nás tentokrát zavál na půdu „B“ týmu Lysé nad Labem. Když se řekne „B-tým“, ve většině lidí to evokuje představu čehosi druhořadého

23
Lis

Dolnokralovický velkochov kanárů

Popis partií Petr Müller, poznámky Jirka Mejzlík Reportáž ze zápasu Dolních Kralovic B dostal tentokrát za úkol napsat Petr, jakožto hráč, který dohrál z našich první. Pojal to z pohledu vývoje jednotlivých partií, proto jsem si dovolil článek lehce doplnit.

21
Lis

Pravonín – Zvole „B“ 2,5:2,5

Tomáš Hašek Tak ani na druhý pokus se družstvu Pravonína nepovedlo na domácích stolech zvítězit … je to velká škoda, ale takové šachy jsou a ne vždy získá body papírově silnější strana.

21
Lis

Spartak Vlašim C 3½ – 1½ Jiskra Zruč n.Sáz.

Ondřej Vykouk, komentář k partii Tomáš Vojta Po neúspěchu v prvním kole jsme doma přivítali hráče ze Zruče nad Sázavou. Sešli jsme se skoro v základní sestavě a tedy jsme měli dobrý předpoklad pro lepší výsledek.

19
Lis

V Říčanech se nám dařilo

Jaroslav Pýcha, komentář k diagramu Ondřej Matějovský Tak trochu již tradičně pořádají říčanští šachisté „svou“ žákovskou ligu 17. listopadu. Nejinak tomu bylo i letos, a tak se v den státního svátku sjelo do Městského kulturního střediska U Labutě rekordních 103 dětí

17
Lis

Ligové diagramy

Tomáš Vojta Ve druhém kole 2. ligy se našemu áčku povedlo vybojovat první ligový bodík. Poutavou reportáž o zápase s Neratovicemi z pera Emila Macků jste si již mohli přečíst, já teď přidám ještě pár diagramů.

16
Lis

Spartak Dolní Kralovice A – zápasový deník díl III.

Vojta Mejzlík Třetí kolo nás čekali soupeři z oddílu Pyrit Příbram, přesněji řečeno jejich „C“ záloha. Tohle družstvo se zatím usadilo na posledním místě tabulky. A jelikož se naše minulá sestava osvědčila, nebylo potřeba nic měnit,

14
Lis

Říčany F – Vlašim B 1:7

Petr Havelka K zápasu třetího kola RPA  jsme odjížděli jako velcí favorité do nám dobře známého prostředí Městského kulturního centra „U Labutě“ v Říčanech.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)