TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Říjen, 2010

31
Říj

Vlašim „B“ – Zvole „A“ 5,5:2,5

Tomáš Hašek Poslední říjnovou neděli jsme na svých stolech přivítali Medvědy ze Zvole. Na sestavě hostí se projevil pozdnější podzimní termín, v sestavě chyběli tři hráči základu a čtvrtý, ač napsán do zápisu, se nakonec nedostavil, patrně příprava na zimní spánek dostala u Medvědů přednost…    

28
Říj

Ohlédnutí za Open Tatry – část druhá

Tomáš Vojta Pátým kolem se nám turnaj přehoupl do své druhé poloviny, a tak byl čas na malé hodnocení.

26
Říj

Dolní Kralovice „B“ – Spartak Vlašim „C“ 3½:1½

Ondřej Vykouk V neděli 17. 10. 2010 jsme nastoupili k úvodnímu zápasu sezony proti Dolním Kralovicím. V sestavě Vonderka, Vykouk, Pazdera, Zvára F. a Voldán V. jsme rozhodně měli šanci bodovat.

25
Říj

Ohlédnutí za Open Tatry – část první

Tomáš Vojta Krásný turnaj, krásná dovolená, to jsou Open Tatry. Poprvé se o tomto faktu jeli se mnou na Slovensko přesvědčit i Dan Houdek a Vláďa Horák s manželkou (já se turnaje zúčastnil již pošesté).

23
Říj

Mládež míří do Harrachova

Ondřej Matějovský V Harrachově dnes odpoledne začíná Mistrovství Čech mládeže do 16 let, kterého se jako každoročně zúčastní početná vlašimská výprava. Celkem bude barvy našeho oddílu hájit 11 hráčů – 9 v mistrovských kategoriích a 2 v doprovodných openech.

21
Říj

Mistrovství Čech do 10 let

Petr Havelka Ve dnech 15. – 17. října se ve známém areálu Juniorcentra na Seči konalo Mistrovství Čech dětí do deseti let, od soboty potom souběžně probíhalo Mistrovství Čech v kategorii do osmi let.

21
Říj

Dolní Kralovice B – Vlašim C 3,5:1,5

Standa Vávra Po vydařeném vstupu dolnokralovického áčka do regionálního přeboru se dočkalo své první příležitosti o soutěž níž i naše béčko. Hned na úvod nás čekalo derby s Vlašimí C, která byla podle papírových předpokladů o něco silnější než my.

20
Říj

Jirka Rýdl na MS v Řecku

Ondřej Matějovský (úvod), Jolana Rýdlová (deník) – aktualizováno 30. 10. ve 21.15 V jedné z nejoblíbenějších rekreačních oblastí v Řecku, na poloostrově Chalkidiki, dnes v 16 hodin odstartuje prvním kolem Mistrovství světa mládeže do 18 let.

19
Říj

Pankrác B – Vlašim A 5:3

aneb: Hájili jsme se dobře, ale rozsudek je konečný a bez odvolání Jan Stoklasa V neděli Vlašim hrála první druholigový zápas v této sezoně, hostitelským týmem byl jediný pražský zástupce v naší soutěži – Pankrác B.

17
Říj

ŠK Pravonín – Sokol Postupice 2,5:2,5

Tomáš Hašek Dnešní nedělí byla zahájena Regionální soutěž družstev, kde ve skupině E má Vlašim 3 zástupce – Vlašim C, Dolní Kralovice B a Pravonín. V letošním roce jsem doplnil mužstvo Pravonína a slíbil jsem, že napíšu pár postřehů z dnešního zápasu.

16
Říj

Diagramy z Extraligy dorostu

Tomáš Vojta Úvodní čtyři kola má za sebou nový ročník Extraligy dorostu. Naši mladíci do ní vstoupili přímo skvěle a jsou v čele západní skupiny, a tak by bylo škoda nepodívat se na pár diagramů z jejich prvních zápasů.

13
Říj

SK Pyrit Příbram „C“ – Vlašim „B“ 1:7

Tomáš Hašek Tak se sešel rok s rokem a naše béčko zahájilo nový ročník Regionálního přeboru. K úvodnímu kolu jsme zajeli do Příbrami a v utkání jsme byli jasnými favority.

11
Říj

Dolní Kralovice A – zápasový deník díl I.

Vojta Mejzlík Když jsem přijal od táty nabídku, že letos budu dělat kapitána A družstvu Dolních Kralovic, nikdy bych nevěřil, jak to začnu najednou vnímat jinak a to družstvo budu brát jako svoje vlastní mimino.

10
Říj

Tentokrát bez dámy…

Robin Hrdina V sobotu 9. 10. 2010 jsme se již počtvrté vydali na jeden z mnoha smíchovských turnajů – Memoriál Růženy Suché – Dobiášové. Původní cíl byl vyhrát turnaj žáků potřetí za sebou a dobře si zahrát.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)