TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Duben, 2010

28
Dub

1. liga dorostu – Vlašim“B“ na výborném 6. místě

Jaroslav Pýcha Zatímco vlašimské extraligové mládežnické družstvo bojovalo o důležité body ve finále ve Vlachovicích už od pátku, naše ligová záloha se vydala potvrdit svou ligovou příslušnost v sobotu do areálu Obchodní akademie a hotelové školy v Havlíčkově Brodě, kde se během posledního dubnového víkendu konalo závěrečné soustředění (8. – 11. kolo) skupiny jih 1. ligy mladšího […]

27
Dub

Poslední zápas nevydařené sezony

Ondřej Vykouk        V neděli 11. 4. jsme doma, netradičně v salónku na Blaníku, usedli k závěrečnému zápasu sezony. Našimi soupeři byli hráči Jiskra Zruč n.Sáz.

23
Dub

Dorostenecké ligy jdou do finále

Ondřej Matějovský Tak jako každoročně vyvrcholí poslední dubnový víkend nejvyšší šachové mládežnické soutěže družstev.

21
Dub

Jednou jsi nahoře, jednou dole

aneb jízlivý článek o předsedovi  Tomáš Vojta Asi většina z vás ví, že jsme se o Velikonocích zúčastnili turnaje ve Frýdku-Místku. V Openu sehrál dvě zajímavé partie proti polským dívenkám Ondra Matějovský a vzhledem k tomu, že už nejsem členem oddílu Spartak Vlašim a nemusím se tak obávat sankcí za tento článek, mohu je kriticky okomentovat.

20
Dub

Tažení nejmladších v Malenovicích

Jirka Mejzlík z místa konání Za pár minut bude zahájen přebor škol ČR v kategorii 1.-5. třída. Účast si díky vítězství na KP v Neratovicích v závěru minulého roku vybojoval i tým ZŠ a MŠ Dolní Kralovice. Na soupisce jsou Nela Pýchová, Anežka Vlková, Petr Paňka, Pavel Roháč a Petr Lebeda.

20
Dub

Říčany F – Vlašim B 0,5:7,5

Tomáš Hašek V posledním kole letošního RP“D“ se trosky naší základní sestavy doplněné „pravonínskou ekipou“ vydaly zachovat doutnající postupovou jiskřičku do Říčan.

19
Dub

Třikrát krajské zlato, jištěné trojím stříbrem!

Marie Filipová Poměrně velká výprava čítající 12 šachistů a nezbytný doprovod z TJ Spartak Vlašim zamířila 17. 4. 2010 do Českého Brodu, kde se konal Krajský přebor mládeže v rapid šachu v kategoriích H,D 14,  H,D 12 a H,D 10. Hrálo se zde o postupy na MČR.

15
Dub

Cesta Pavlíka Roháče k vítězství

Pavel Roháč Středočeský krajský přebor dětí do osmi let v šachu 2010 – Chodouň 10. 4. 2010 Cesta za nelehkým vítězstvím začala zahřívacím prvním kolem proti Matěji Michálkovi.

14
Dub

Pravoňákům 4. místo rozhodně sluší!

Marie Filipová Přiblížil se 11. duben 2010, nás čekal poslední zápas RS 2009/2010. Losem přidělený soupeř Sokol Benešov B, v tabulce hned za námi na pátém místě a má jen o bod méně než my.

13
Dub

Vlašim – Příbram 5:3

Tomáš Vojta Podrobnou online reportáž Emila Macků ze zápasu jste mohli sledovat v neděli. Já přidám již jen pár fotek a statistiku.

12
Dub

Rapid v Sedlčanech

Jaroslav Pýcha 21. ročník jednoho z nejlépe organizovaných turnajů v rapid šachu se konal opět pod precizním vedením Petra Havelky tuto sobotu v Sedlčanech. Do společenského sálu Kulturního domu Josefa Suka našla cestu rovná stovka (druhá nejvyšší účast) vyznavačů královské hry. 

11
Dub

Poslední bitva vzplála

Utkání Vlašim – Příbram živě komentuje Emil Macků

09
Dub

Bude Příbramským ve Vlašimi horko?

Ondřej Matějovský V neděli 11. dubna od 10 hodin proběhne v salónku KD Blaník (změna hrací místnosti) dlouho očekávané finále Krajského přeboru skupiny „A“, souboj dvou dosud neporažených týmů Vlašim – Příbram.

08
Dub

O smažák Franty Innemanna

aneb Pochod za povidlovým koláčem Emil Macků Přemýšlel jsem, zdali tento článek vůbec umístit na šachový server, ale jak podotkl Ondra Matějovský, řadu hodin jsme o šachu mluvili, spoustu milovníků této královské hry zdrbli, a proto sem pár slov o naší bláznivé výpravě patří.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)