TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Leden, 2010

31
Led

Zajímavé momenty ze zápasu Vlašim – Říčany“B“

Tomáš Vojta Jeden diagram z partie Hrdina – Kasalický jsem použil již ve svém předchozím článku, tak se pojďme podívat i na další partie.

29
Led

Vlašim těsně za branami finále A

Ondřej Matějovský Na závěrečná dvě kola základní části dorostenecké extraligy jsme cestovali v sobotu 23. ledna do Liberce. Naštěstí se na rozdíl od předchozích víkendů trochu umoudřilo počasí

27
Led

Pravonín – Brodce C 2,5:2,5

Marie Filipová Hosté z Brodců našli naši klubovnu bez problémů. Dorazili dokonce dříve než naši přespolní.

26
Led

Stará garda na všechno nestačila

Tomáš Vojta Myslím, že tento nadpis nejlépe vystihuje zápas sedmého kola Krajského přeboru, ve kterém jsme se po velkém boji rozešli smírně s béčkem Říčan.

25
Led

Vlašim“C“ – Sedlčany“B“ 1:4

Ondřej Vykouk Včera jsme doma přivítali Sedlčany B. V tabulce jsou těsně nad námi (mají o 2 body víc). Nastoupili jsme v celkem dobré sestavě: já, Jarda Pazdera, Martina Krejčiříková, Vašek Voldán a Miroslav Matoušů

25
Led

Dolní Kralovice – Postupice 3,5:1,5

Patrik Pýcha, foto J. Pýcha Za mrazivého počasí přivítal náš tým na domácí půdě Postupice. Ty přijely ve složení Vykouk, Blahout, Bleha, Roubíček a Korecký. Nám sice chyběla opora na první desce, Vojta Mejzlík, ale i přesto jsme měli papírově jasně vyhrát.

24
Led

Statečný výkon v 1. lize dorostu na body nestačil

Jaroslav Pýcha V sobotu 23. 1. čekalo naši mládežnickou rezervu v 1. lize mladšího dorostu těžké dvojkolo na horké moravské půdě v Náměšti nad Oslavou,

22
Led

Nejšachovější víkend v roce

Tomáš Vojta O tomto víkendu čeká náš oddíl největší kupa zápasů družstev v této sezoně. Do svých soutěží se zapojí všech 6 našich týmů a dohromady sehrají 8 zápasů.

20
Led

Vlašim „B“ – Č. Brod „B“ v diagramech

Vladimír Horák Naši hosté z Českého Brodu se zachovali jako správná návštěva, která když zavítá ke svým hostitelům, vždy přiveze nějaký ten dárek, aby své hostitele potěšila.

19
Led

Jirka Rýdl na výborném 12. místě na Openu Praha

Zpráva o účasti jedné šestiny extraligového družstva dorostu na Openu Praha B Adolf Rýdl Doprovázel jsem Jirku Rýdla, kterej hraje holku v extraligové dorostenecké Vlašimi, na B-turnaji Open Praha 2010 

18
Led

Ve Stříbrné Skalici zářila naše děvčata

Jaroslav Pýcha Sněhová kalamita posledních dnů polevila, a tak se mohlo na 6. kolo RŽL do Stříbrné Skalice vypravit celkem 74 mladých šachistů, náš oddíl reprezentovalo 21 dětí.

17
Led

Vlašim „B“ – Český Brod „B“ 7:1

Tomáš Hašek Výsledek zápasu odpovídá tomu, že soupeř dorazil pouze se sedmi hráči a ještě v neúplné sestavě bez prvních tří  hráčů základní sestavy.

17
Led

Rakovnická pohádka se šťastným koncem

Jan Stoklasa Letošní zápas s Rakovníkem byl opravdu výjimečný. Že to bude výjimečný zápas naznačovalo i předem plánované soustředění v Rakovníku den před zápasem, kterého se nakonec zúčastnili všichni hráči áčka.

14
Led

Vojta versus Vojta 2:2

Tomáš Vojta Tak asi takovýto výsledek by byl spravedlivý v mé nedělní partii, ve které jsem nastoupil proti rakovnickému Vojtěchu Plívovi.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)