TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Prosinec, 2009

30
Pro

Silvestrovské šachování v Pravoníně

Marie Filipová Obec Pravonín se nachází ve Středočeském kraji v okrese Benešov, 4 km východně od památné hory Blaník, v nadmořské výšce 550 m.

30
Pro

Pozvánka do Stříteže

Jirka Mejzlík Střítež, kulturní dům, sobota 2.1.2010 od 9:00 Konec starého roku a začátek nového i tuto sezónu oslavíme v Dolních Kralovicích setkáním dětí z kroužku, jejich rodičů a příznivců šachu.

28
Pro

V Táboře tentokrát bez vítězství

Jarda Pýcha Účast na jednom z posledních turnajů v roce o Táborskou věž se stala pro vlašimské šachisty již pomalu tradicí.

26
Pro

Výsledky Memoriálu Stanislava Vojty

Kompletní pořadí včetně bodů ve finále: 1. Vojta Tomáš                        Turnov            2378           9/11 – finále“A“ 2. Moravec Vítek                   K.Hora             2048           8 3. Melich Jindřich                 Pankrác           2114            8

25
Pro

Struhařovský masakr v diagramech

Vladimír Horák Zastrašen Emilovým výhružným postojem na fotce v jeho článku , raději začnu článek jeho partií.

23
Pro

PF 2010

23
Pro

Zima nás na Boříkovi nezastavila

Daniel Houdek V sobotu 19. 12. se za mrazivého počasí uskutečnil v Týnci nad Sázavou 29. ročník Memoriálu Vojtěcha Boříka, pořádaný místním šachovým oddílem TJ JAWA Brodce.

22
Pro

Vlašimáci se mezi elitou České republiky neztratili

Tomáš Vojta V sobotu 19. prosince jsme společně s Robinem Hrdinou vyrazili směr Praha, abychom se zúčastnili Mistrovství České republiky v bleskovém šachu.

21
Pro

V kapřím rybníce nejlépe lovil Vojta Filip

Marie Filipová Nemají-li pravonínští šachisté jiné šachové povinnosti, tak se velice rádi vypraví na turnaje pořádané ŠK Smíchov v Praze.

20
Pro

Předvánoční turnaj má i nadále stejného vítěze

Ondřej Matějovský Myslím, že akci, která proběhne potřetí za sebou, už mohu s přimhouřením oka označit za tradiční, zvlášť když plánuji i v příštích letech pokračovat.

19
Pro

Šachový souboj u rozpálených kamen

Jan Stoklasa Sympatické družstvo Sokola Struhařov hraje své zápasy v příjemné hrací místnosti, ve které nechybí dobře zásobené občerstvení, výčep s pípou a v zimě i poctivě roztopená kamna.

18
Pro

Tak jsem to bráchovi pokazil

Lukáš Filip Pátý ročník Čertovských šachů proběhl v Domě armády v Táboře. Využili jsme pozvání ŠACHklubu Tábor.

17
Pro

Struhařovský masakr motorovou pilou

Emil Macků V posledním letošním zápase jsme zavítali do tradičně nejpříjemnější hrací místnosti v regionu – hospůdky na struhařovském fotbalovém hřišti.

16
Pro

Hattrick vlašimského šachu!

Marie Filipová V předvánočním adventním čase vítalo město Neratovice účastníky Krajského přeboru základních a středních škol.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)