TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Listopad, 2009

30
Lis

Béčko přehrálo pražské týmy

Jaroslav Pýcha Poslední listopadová sobota byla dalším hracím dnem nejvyšších mládežnických soutěží.

29
Lis

Sedlčany B – Dolní Kralovice 0:5

Patrik Pýcha Dnes 29.11. naše družstvo vyrazilo do Sedlčan. Hrací místností byla klubovna vedle kulturního domu Josefa Suka, kde se také hraje o žákovské lize áčko. Hrát se začalo s mírným zpožděním,

28
Lis

Ve znamení jedniček a sedmiček

Tomáš Vojta Minulý týden vyjela velká vlašimská výprava na zajímavý rapid do Neratovic.

27
Lis

Na polích Elysejských

Petr Procházka Jako pokračování Emilova článku o zápase Brodce A – Vlašim A, v němž autor opět nechal vyniknout své ojedinělé literární libido, si dovolím uveřejnit analýzu vlastní partie.

25
Lis

Zlato z Krkonoš

Ondřej Matějovský Od 24. do 31. října probíhalo v hotelu Skicentrum v Harrachově 20. Mistrovství Čech mládeže do 16 let v šachu.

24
Lis

8 diagramů ze zápasu o čelo KP

Tomáš Vojta Zápas třetího kola krajského přeboru družstev v Brodcích byl velmi dramatický a skončil po boji naším nejtěsnějším vítězstvím.

23
Lis

Vlašim B – Sedlčany A 5,5 – 2,5

Vladimír Horák Utkání započalo bez komplikací a při pohledu na sestavu sedlčanských,

22
Lis

„Kostelecké šachování“ ovládl náš region

Patrik Pýcha V sobotu 21.11. se v Kostelci nad Černými Lesy uskutečnila tamní žákovská liga. Z D.Kralovic tam mělo původně jet jen jedno auto, ale v pátek na kroužku projevilo několik dalších dětí zájem a tak jela nakonec auta dvě.

19
Lis

Brodce – Vlašim A 3,5 : 4,5

Emil Macků Po dvou rozehřívacích zápasech nás ve třetím kole čekala první zatěžkávací zkouška – áčko Brodců.

18
Lis

Turecký deník – 2. část

Aktuálně z Kemeru z pohledu Vlašimi a Úholiček – dokončeno Úterý 17. 11. 2009 A nastal ten tolik očekávaný den odpočinku, den volna.

18
Lis

Robin Hrdina se konečně v ŽL dočkal!

Jarda Pýcha Kolotoč turnajů letošní regionální žákovské ligy se točí na plné obrátky a nezastavil se ani v den státního svátku 17.listopadu.

17
Lis

Na území potomků Keltů jsme konečně vyhráli!

Marie Filipová          Do Zvole, obce, která má dvě části, a to Zvole a Černíky, leží v nadmořské výšce 366 m a rozkládá se na rozloze 709 ha

16
Lis

Bramborová medaile v H8

Irena Roháčová Od 14. do 15.11.2009 se konalo ve Stráži pod Ralskem Mistrovství Čech dětí do 8 let v šachu. Jelikož nám onemocněl Míra Mareš,  musel Pavlík vyrazit reprezentovat vlašimský oddíl sám.

15
Lis

V Kralovicích zazpíval kanár

Patrik Pýcha Dnes 15.11. přivítalo naše družstvo velmi oslabenou Vlašim „C“. Hrálo se v zasedačce Kulturního domu v Dolních Kralovicích. Kolem 9. hodiny byly spuštěny hodiny a zahrány první tahy.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)