TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Září, 2009

27
Zář

Rapidu v Českém Brodu vévodil Pavel Vojta!

Tomáš Hašek Jak bylo už v předchozím článku uvedeno, na sobotní rapid v Českém Brodu se z Vlašimi vydala pětičlenná skupinka hráčů našeho oddílu. Na místě se k naší klubové příslušnosti ještě přihlásil Martin Krejčí.

24
Zář

O víkendu na třech frontách!

Tomáš Vojta O následujícím prodlouženém víkendu můžete hráčům našeho oddílu fandit (případně se můžete i přidat) hned na 3 různých turnajích.

23
Zář

Nela si zahrála v Táboře

Jaroslav Pýcha V sobotu 19. září jsem se rozhodl vynechat 1. kolo RŽL v Sedlčanech a vyrazil jsem s Nelou na 3. ročník dívčího turnaje „Chess Lady 2009″

22
Zář

1. kolo Regionální žákovské ligy v Sedlčanech

Petr Havelka V sobotu začal v Sedlčanech prvním turnajem nový ročník žákovské ligy.

21
Zář

Oddílovým přeborníkem v rapidu Ondra Mejzlík

Tomáš Vojta , fotky Marie Filipová Již počtrnácté uspořádal náš oddíl otevřený oddílový přebor v rapid šachu.

19
Zář

Rakovnická pohlednice IV

Tomáš Vojta Z Jiráskova memoriálu v Rakovníku už jste si mohli prohlédnout rozbor tří partií Honzy Stoklasy a dvou Petra Procházky. Abych taky přispěl svou troškou do mlýna, rozhodl jsem se okomentovat i jednu svou vydařenou partii a zakončit tak seriál rozborů z tohoto turnaje .

17
Zář

Bronz pro Nelu Pýchovou

Ondřej Matějovský Největší východočeské město Hradec Králové hostilo ve dnech 11. – 13. září účastníky Mistrovství České republiky mládeže v rapid šachu.

14
Zář

O pohár města Hostivice

Tomáš Vojta V sobotu 12. 9. jsme společně s Tomášem Haškem, Danem Houdkem, Pavlem Vojtou a Lukášem Filipem vyrazili do Hostivic na první díl seriálu Grand-Prix v rapid šachu.

11
Zář

Víkend plný šachu

Tomáš Vojta Hned na dvou frontách budou o následujícím víkendu bojovat hráči našeho oddílu.

09
Zář

Rakovnická pohlednice III

Jan Stoklasa V poslední rakovnické pohlednici rozeberu jedno nekorektní ale zábavné dobrodružství z posledního kola rakovnického turnaje.

07
Zář

Nové elo

Tomáš Vojta Začátek září znamená nejen konec prázdnin, ale i vydání nové listiny osobních koeficientů hráčů České republiky.

02
Zář

Malé cvičení z Openu Říčany

Tomáš Vojta Pro procvičení šedých buněk mozkových jsem připravil pár diagramů z partií hráčů našeho oddílu na právě skončeném turnaji Open Říčany.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)