TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Duben, 2009

28
Dub

Přebor Středočeského kraje v rapid šachu

Tomáš Vojta V sobotu 25. 4. 2009 uspořádal šachový klub Kostelec nad Černými lesy v rámci seriálu Grand Prix turnaj v rapid šachu hraný pod názvem Zásmuky Open III aneb o Anandovu dobrotu.

27
Dub

Vojta Filip nejlepším žákem na rapidu ve Vraném!

Marie Filipová Zvolský rapid byl tak trochu dnem Vojty Filipa, co se juniorů do 15 let týče. I když při něm stála i štěstěna, ale o tom až později.

26
Dub

Nedělní výsledky 1. ligy dorostu ve Vlašimi

Konečné výsledky 10. a 11.kolo

25
Dub

Sledujte průběžné výsledky z ligy dorostu

Konečné výsledky  8.  a 9.kolo

24
Dub

1.liga dorostu ve Vlašimi

Tomáš Vojta O tomto víkendu se do Vlašimi sjede všech 12 týmů 1. ligy dorostu – jih, aby zde sehrály závěrečná 4 kola soutěže. 

22
Dub

Matěj David přeborníkem H8

Pavel a Irena Roháčovi Na krajský přebor našich malých svěřenců jsme se tentokrát vydali až k Berounu do kulturního domu ve vesničce Chodouň. Cesta nás mile překvapila,

21
Dub

Rozhodující partie na rapidu v Sedlčanech

Tomáš Vojta K doplnění předchozího článku Petra Havelky o sobotním rapidu v Sedlčanech přidám 2 partie, které rozhodly o medailích.

21
Dub

Letošní rapid v Sedlčanech vyhrál Tomáš Vojta

Petr Havelka V roce 1990 se sešlo 17 šachistů ze Sedlčan a Příbrami v zasedací místnosti sedlčanského podniku BIOS, aby si zahráli malý přátelský turnájek. Nikdo tenkrát nepřemýšlel o tom, že možná vzniká pěkná tradice

17
Dub

V Sendražicích kousek od vítězství

Ondřej Matějovský Tak se konečně dostávám k dlouho slibované reportáži z 15. ročníku turnaje v rapid šachu v Sendražicích u Kolína (4. 4.).

12
Dub

Zhodnocení krajského přeboru družstev

Tomáš Vojta Letošní ročník soutěží družstev je za námi, a tak je čas na malé zhodnocení vystoupení našeho áčka v krajském přeboru. A příliš radostné to nebude…

10
Dub

Reportáž z MČR škol

Patrik Pýcha Ve dnech 7. a 8. dubna se v rekreačním středisku Štědronín u Orlické přehrady uskutečnilo Mistrovství republiky škol šesté až deváté třídy.

08
Dub

Kolín „C“ – Vlašim „B“ v diagramech

Vladimír Horák Jak se již stalo dobrým zvykem na našem webu, po zprávě kapitána o průběhu zápasu se vždy některý z hráčů ujal rozboru partií a tentokrát opět připadla tato čest mně .

07
Dub

Kralovice hrají přebor ČR škol

Jirka Mejzlík Podruhé v řadě se školnímu týmu ZŠ  a MŠ Dolní Kralovice podařilo probojovat na celorepublikové finále čtyřčlenných školních družstev v kategorii 6.-9. třída.

06
Dub

V Neratovicích se nám opět dařilo

Jaroslav Pýcha Na letošní krajský přebor mládeže v rapid šachu hraný v sobotu 4. 4. 2009 opět v Neratovicích vyrazilo z vlašimského oddílu rekordních 18 mladých šachistů a šachistek.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)