TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Leden, 2009

29
Led

Nejzajímavější momenty v derby s Benešovem

Tomáš Vojta Pryč jsou časy, kdy týmy Vlašimi „A“ a Benešova „A“ spolu urputně bojovaly o postup do 2. ligy.

28
Led

Zajímavá koncovka Tomáše Haška

Jan Stoklasa O výsledku zápasu Vlašim – Struhařov rozhodovala partie Tomáše Haška s panem Bergem.

27
Led

Proti Brnu na 100%!

Jaroslav Pýcha V sobotu jsme poprvé a naposledy v letošním ročníku 1. ligy mladšího dorostu vyrazili mimo Vlašim, a to do Náměště nad Oslavou, kde nás čekal souboj s oběma celky Durasu BVK Brno.

25
Led

Benešov „A“ – Vlašim „B“ 2,5:5,5

Tomáš Hašek V dnešním zápase v Benešově jsme  nastoupili  v téměř  základní  sestavě s cílem uhrát co nejvíce vítězných partií.

24
Led

Suverénní žáci v KP družstev

Jirka Mejzlík Třetí lednová sobota byla v termínovém kalendáři vyhrazena pro soutěže družstev mládeže, přesněji pro krajský přebor žákovských družstev. Protože je to pro plno dětí jedna z mála příležitostí zahrát si v delším tempu a se zápisem (tempo 2 x 60 minut), přihlásili jsme dokonce tři družstva.

22
Led

Zajímavé možnosti v utkání Vlašim – Struhařov

Vladimír Horák Zápas Vlašim – Struhařov začal poklidně, nic nenasvědčovalo tomu, že závěr bude obrovským náporem na nervovou soustavu všech přítomných.

20
Led

Postupice tentokrát bez bodu

Robin Hrdina V 6. kole RSE jsme na domácí palubovce přivítali Sázavu, která byla v tomto utkání favoritem. Když jsme v sobotu byli u prababičky a bavili jsme se o utkání, děda řekl: „Zejtra dostaneme na budku.“

18
Led

Kralovice ve Struhařově neuspěly

Jirka Mejzlík K šestému kolu jsme museli až do vzdáleného Struhařova. Cestou jsme nabírali Petra Müllera v Divišově, a již poněkolikáté v jeho šachové kariéře jsme ho budili.

18
Led

Vlašim „A“ – Struhařov 4:4

Tomáš Hašek Z pověření Ondry Matějovského si dovoluji okomentovat dnešní zápas se Struhařovem. K zápasu nemohli nastoupit Tomáš Vojta a Ondra Matějovský, kteří hrají týdenní turnaj v Mariánských Lázních, účast nepotvrdil ani Vojta Mejzlík, a tak sestava byla doplněna třemi náhradníky.

17
Led

Lázeňský deník

Ondřej Matějovský – dokončeno Na tomto místě budeme podávat průběžné informace o našich výkonech v turnajích i o mimošachové činnosti. Článek bude pravidelně aktualizován.

16
Led

V Říčanech kralovali Robin a Pravonín

Ondřej Matějovský Šestým turnajem v sezoně a prvním v novém roce pokračovala v sále MKS U Labutě v Říčanech v sobotu 10. ledna Regionální žákovská liga. Na místě se sešlo 83 mladých šachistů, z toho 25 hráčů z našeho oddílu.

15
Led

Matové útoky ze zápasu Vlašim B – Sendražice B

Tomáš Vojta Zatímco v předvánočním zápase v Čáslavi byly k vidění spíše chyby, s novým rokem jako by se vše v dobré obrátilo.

11
Led

Vlašim „B“ – Sendražice „B“ 6:2

Tomáš Hašek Dnešní utkání bylo zatím nejsnazší v letošní sezoně. Chyběli nám sice hráči z prvních dvou šachovnic, ale ostatní je velmi dobře zastoupili. Během tří hodin bylo utkání rozhodnuto a vlastně se čekalo, jakým rozdílem vyhrajeme… 

09
Led

K aktuální anketě

Ondřej Matějovský Na začátek nového roku jsme pro všechny členy a příznivce vlašimského šachu připravili anketu o největší úspěch člena našeho oddílu v roce 2008. Vybrat nominace jsem dostal za úkol já a musím konstatovat, že to nebylo nic lehkého.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)