TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Říjen, 2008

25
Říj

Mistrovství Čech mládeže odstartovalo

Ondřej Matějovský Za zvuků české státní hymny bylo před 3 hodinami v Seči u Chrudimi zahájeno 19. Mistrovství Čech mládeže do 16 let. Na startu čtyř mistrovských a dvou doprovodných turnajů se sešlo dohromady 324 účastníků

24
Říj

V Kamenici vyhrál Robin Hrdina

Ondřej Matějovský V sobotu 18. října byl v Kamenici sehrán druhý díl seriálu Regionální žákovské ligy 2008/2009. Hrálo se v pěkném prostředí místní základní školy, kam tentokrát zavítalo celkem 79 dětí.

23
Říj

Momentky ze zápasu Vlašim – Rakovník

Tomáš Vojta Úvodní zápas krajského přeboru se nám příliš nevydařil a soupeři jsme podlehli 3,5 : 4,5.  Podíváme se teď na všechny rezultativní výsledky, remízami se nemá cenu zabývat .

20
Říj

Vlašim „A“ – Rakovník 3,5:4,5

Tomáš Vojta Včerejším dnem začalo své působení v soutěžích družstev i naše áčko. Do 1. kola krajského přeboru nám los přiřadil jednoho ze spolufavoritů soutěže, tým Rakovníka.

20
Říj

Kavalier Sázava – Dolní Kralovice 4:1

Patrik Pýcha V neděli 19. 10. se družstvo Dolních Kralovic utkalo v Sázavě s jedním z favoritů RSE –  s družstvem Kavalier Sázava,

19
Říj

Céčko zahájilo sezonu výhrou

Ondřej Vykouk Dnes jsme doma nastoupili k prvnímu zápasu nové sezony proti Struhařovu B. Hosté naštěstí nechali nejsilnější hráče doma a

19
Říj

Aktuálně ze soutěží družstev

Krátce Dnešní trojutkání v soutěžích družstev se Vlašimi příliš nepovedlo. Áčko vstoupilo do KP stejně špatně jako před týdnem béčko do RP – nejtěsnější prohrou s Rakovníkem.

16
Říj

Diagramy z utkání Vlašim „B“ – Brodce „B“

Tomáš Vojta První kolo Regionálního přeboru družstev přineslo mimo jiné souboj dvou předních týmů soutěže – Vlašimi „B“ a Brodců „B“. Vyrovnaný zápas vyhráli po dlouhém boji hosté a odvezli si domů 3 body.

15
Říj

Doprovodný program na Openu Tatry

Tomáš Vojta Rád bych se ještě pár řádky vrátil k před týdnem skončenému turnaji Open Tatry. Zaprvé jsem se v minulém článku ani slůvkem nezmínil o silně obsazené bleskovce, které jsme se zúčastnili, a hlavně pobyt na Slovensku nebyl jen o šachách.

14
Říj

Béčku se vstup do soutěže nepovedl

Ondřej Matějovský V úvodním kole nového ročníku Regionálního přeboru jsme minulou neděli ve Vlašimi přivítali jeden z nejlepších týmů v soutěži – Jawu Brodce „B“.

13
Říj

Vlašim vyhrála turnaj družstev v Praze!

Jaroslav Pýcha V sobotu 11. 10. 2008 vyrazila vlašimská výprava do Prahy na turnaj čtyřčlenných žákovských družstev, hraný na Smíchově jako „Memoriál Růženy Suché – Dobiášové“.

09
Říj

Vstup do ligy dorostu nic moc…

Ondřej Matějovský Dlouhodobé soutěže družstev mládeže mají od posledního víkendu svou letošní premiéru za sebou. Tým TRW Autoelektronika Vlašim odstartoval tradiční působení v jižní skupině 1. ligy dorostu v domácím prostředí

08
Říj

Ondra Staněk si na Slovensku uhrál ELO 2047!!!

Tomáš Vojta Jak jsem již zmiňoval v minulém článku, výborný výkon na turnaji Open Tatry podal Ondra Staněk. Pojďme se na jeho výjimečný výsledek podívat podrobněji

07
Říj

Vydařený Open Tatry

Tomáš Vojta V průběhu minulého týdne jste mohli na těchto stránkách sledovat účinkování čtveřice našich hráčů na turnaji Open Tatry. Já se teď pokusím o takové malé shrnutí.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)