TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Září, 2008

26
Zář

V sobotu začíná Open Tatry

Tomáš Vojta Na trasu dlouhou 550 km vyrazí v sobotu brzy ráno čtveřice našich hráčů (Tomáš Hašek, Ondřej Staněk, Lukáš Vonderka, Tomáš Vojta), aby se zúčastnila 54. ročníku turnaje o Tatranský pohár, hraného pod názvem Open Tatry 2008.

23
Zář

Oddílový rapid vyhrál zase Tomáš…

Ondřej Matějovský Nepřijde mi to tak dávno, kdy Dan Houdek přišel s myšlenkou pořádat na začátku nové sezony malý turnaj v rapid šachu, aby si i ti, kteří nechávají přes léto šachy odpočívat, alespoň připomněli, jak která figurka táhne. 

22
Zář

Soustředění talentů Středočeského kraje

Petr Havelka V termínu 18. – 20.září uspořádala krajská komise mládeže pro své talenty soustředění v rekreačním středisku Blaník ve Smršťově nedaleko Louňovic.

22
Zář

Vylosování soutěží družstev

Tomáš Vojta Včera proběhlo na pražském Strahově losování nového ročníku soutěží družstev. Náš oddíl postavil 4 týmy.

17
Zář

O pohár penzionu Protěž

Tomáš Vojta Ve dnech 12. – 14. 9. uspořádal šachový klub Lípa netradiční šachový dvojboj. V penzionu Protěž v Janských Lázních se uskutečnil 6. ročník turnajů v rapidu a bleskovém šachu.

14
Zář

Na Blaníku se schůzovalo

Ondřej Matějovský V úterý 9. září ve večerních hodinách proběhla v restauraci Blaník tradiční schůze členů šachového oddílu TJ Spartak Vlašim na úvod nové sezony. Hlavním cílem setkání bylo sestavení soupisek pro soutěže družstev

07
Zář

Robin Hrdina vicemistrem ČR v rapid šachu!

Ondřej Matějovský V malebných Beskydech, konkrétně v hotelu Petr Bezruč v Malenovicích u Frýdlantu, proběhlo ve dnech 6. – 7. září Mistrovství České republiky v rapid šachu do 14 let.

07
Zář

Nové elo

Tomáš Vojta K 5. 9. 2008 vyšla nová listina osobních koeficientů hráčů České republiky, ve které jsou započteny turnaje za poslední 4 měsíce. Členové našeho oddílu byli o prázdninách velmi aktivní

05
Zář

Zítra začíná MČR v rapidu mládeže

Ondřej Matějovský Od zítřka do neděle proběhne v dalekých Malenovicích u Frýdlantu Mistrovství ČR mládeže do 14 let v rapid šachu. Hrát se bude v šesti kategoriích – do 10, 12 a 14 let, dívky a chlapci zvlášť

04
Zář

Diagramy z Openu Říčany

Tomáš Vojta Přebor Středočeského kraje se hráčům našeho oddílu vydařil nejen výsledkově, ale i herně. Některé kombinace stojí opravdu za to. Jestli máte chuť, můžete si opět vyzkoušet, zdali je i vy dokáže objevit.

03
Zář

Vlašimákům se v Říčanech dařilo skvěle!

Ondřej Matějovský Poslední prázdninový týden probíhal v sále říčanského KD Labuť 6. ročník šachového turnaje Pohár města Říčany. Kromě prvního ročníku se mezi startujícími pravidelně objevují také hráči našeho oddílu.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)