TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Srpen, 2008

23
Srp

Open Říčany 2008 na startovní čáře

Ondřej Matějovský, komentář k partii Tomáš Vojta Do zahájení 6. ročníku oblíbeného týdenního turnaje Pohár města Říčany zbývají už jen hodiny. První z devíti kol by mělo v sále Městského kulturního střediska Labuť začít dnes v 16 hodin

22
Srp

Tábor v Růžené – tentokrát jen o šachách

Ondřej Matějovský Už téměř týden uběhl od zakončení letošního tábora v Růžené. O naší celotýdenní činnosti jste byli podrobně informováni v hodně sledovaném táborovém deníku, proto se v tomto příspěvku zaměřím výhradně na šachovou část

21
Srp

Zkuste najít vítězné kombinace

Tomáš Vojta Na turnaji v České Třebové jsem sehrál několik partií, ve kterých se objevily hezké kombinace. Bohužel pro mě jsem je většinou nedokázal najít.

18
Srp

Open Česká Třebová

Tomáš Vojta 135 000 Kč byl cenový fond turnaje, který se v termínu 8. – 15. 8. 2008 hrál v České Třebové. Hrálo se švýcarským systémem na 9 kol, tempem 1,5h na partii + 30s jako bonus za každý provedený tah.

08
Srp

Táborový deník

Marcela Janouchová ve spolupráci s dalšími autory Již zítra začne v Růžené u Milevska tradiční šachový tábor pořádaný OTS Benešov. Vzhledem k tomu, že velká část účastníků i vedoucích je z vlašimského oddílu

07
Srp

Přeborníkem oddílu je Jaromír Snížek!

Jaroslav Pýcha Včera skončil v Dolních Kralovicích posledními dvěma partiemi letní oddílový přebor, kterého se zúčastnilo po čtyřech nejlepších žácích z pravonínského a dolnokralovického šachového kroužku, které doplnili zkušení šachisté, pánové Mejzlík a Snížek.

05
Srp

František Innemann v Táboře potvrdil nasazení

Tomáš Vojta Za účasti 124 šachistů se ve dnech 28.7. – 3.8. hrál v táborském hotelu Palcát 4. ročník FIDE OPENU. Jako nasazená 71 se ho zúčastnil i hráč Spartaku Vlašim František Innemann.

03
Srp

Jak pokazit hezkou partii

Tomáš Vojta Na Czech Openu v Pardubicích jsem si poprvé vyzkoušel velmistrovský turnaj a rád bych se s vámi podělil o jednu zajímavou partii, ve které jsem v 6. kole nastoupil proti Slovinci Denisu Gjuranovi.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)