TJ Spartak Vlasim

Archive za měsíc: Únor, 2008

29
Úno

David Zvára obhájí prvenství v žákovské lize

Ondřej Matějovský Poslední únorovou sobotu proběhlo ve Stříbrné Skalici 7. kolo Regionální žákovské ligy. V místní sokolovně a základní škole se turnaj oblíbeného seriálu konal poprvé, přesto pořadatelé na čele s Bolkem Studzinskim zvládli svou úlohu na výbornou,

28
Úno

Drama s Říčany v diagramech

Tomáš Vojta O napínavé momenty při nedělním zápase s Říčany nebyla nouze – nejprve to vypadalo, že hladce zvítězíme, poté zas, že vyhrají Říčany, a nakonec se misky vah přiklonily na naši stranu. Nejzajímavější pozice si teď můžete prohlédnout i vy.

26
Úno

Duel s říčanským béčkem očima Jaromíra Skály

Jaromír Skála Utkání 8. kola Vlašim v. Říčany B přineslo vcelku očekávaný výsledek, ale v samotném průběhu jsme mohli sledovat mnoho hrubek a tím i překvapivých zvratů.

26
Úno

Vlašim „A“ – Říčany „B“ 4,5:3,5

Tomáš Vojta V 8. kole krajského přeboru jsme za krásného počasí, které spíše lákalo k procházce do přírody než k zasednutí za šachovnici, přivítali na domácí půdě družstvo Říčan „B“. Říčany byly v tabulce hned za námi, tak se očekával tuhý boj. A zápas byl opravdu dramatický až do posledního momentu.

24
Úno

Aktuálně ze soutěží družstev

Krátce Dnešní slunečná neděle přinesla pro Vlašim dva vyrovnané zápasy. Áčko v utkání plném zvratů udolalo Říčany B 4,5:3,5 a céčko podlehlo nejtěsnějším rozdílem Postupicím

22
Úno

David (Zvára) remizoval s Davidem (Navarou)!

Ondřej Matějovský V hotelu Slunce v Havlíčkově Brodě právě probíhá Mistrovství ČR mužů, žen a juniorů. Na sobotu 16. února organizátoři připravili zajímavý doprovodný program, jenž zlákal k výletu početnou výpravu sedmi členů našeho oddílu.

21
Úno

Útočné manévry v Brodcích

Tomáš Vojta Utkání v Brodcích se nám mimořádně vydařilo a byla to naše nejvyšší výhra za poslední rok (takřka přesně před rokem – 25.2.2007 – jsme ještě ve 2. lize porazili Liberec 7,5:0,5). Na zajímavé momenty z tohoto zápasu se teď můžete podívat i vy.

17
Úno

Benešov „A“ – Vlašim „B“ 5:3

Tomáš Hašek K dnešnímu derby do Benešova jsme odjížděli v sestavě, která měla slušnou šanci na úspěch.

15
Úno

Drtivou výhru v Brodcích komentuje náš host

Jaromír Skála Tentokrát jsme jeli do Brodců s očekáváním těžkého zápasu. Už jen poměr součtu Elo ze zpravodaje obou družstev byl 16540:16540 (!), a to dávalo možnost na zcela vyrovnaný souboj.

15
Úno

Další vítězství Davida Zváry

Ondřej Matějovský Pomalu, ale jistě míří do svého závěru letošní ročník Regionální žákovské ligy. Z osmi naplánovaných turnajů už jich bylo sehráno šest, ten zatím poslední proběhl minulou sobotu v Sedlčanech pod taktovkou pánů Havelky a Boštíka.

12
Úno

Jawa Brodce – TRW A. Vlašim 1:7

Tomáš Vojta Oslabeni o 2 hráče základní sestavy, Ondru Mejzlíka a Vaška Gergelitse, kteří si plnili studentské povinnosti, jsme v 7. kole krajského přeboru zajížděli na půdu Brodců. Domácí mají velmi silnou soupisku, a tak jsme očekávali dramatický a vyrovnaný zápas.

11
Úno

Sedlčany B – Vlašim C z pohledu zástupce kapitána

Ondřej Vykouk Včera naše céčko zajíždělo do Sedlčan. Poprvé jsem se ocitl zároveň v pozici zástupce kapitána, řidiče a nejstaršího hráče

11
Úno

Sedlčany B – Vlašim C 2:3

David a Filip Zvárovi V neděli 10. února jsme ráno vyrazili porazit Sedlčany. Venku svítilo sluníčko, mrzlo jen praštělo a my v netradiční sestavě, bez kapitána, si tolik věřili. Sestava: David Zvára, Ondra Vykouk, Arnošt Korecký, Filip Zvára a Vašek Voldán.

10
Úno

Vydařená neděle v soutěžích družstev

Všechna vlašimská družstva hrála dnes na půdě soupeřů a všechna dokázala zvítězit! Áčko v KP rozdrtilo silné Brodce 7:1, v nejnižší RS porazily Doní Kralovice dosud vedoucí Benešov „B“ 3:2 a stejným poměrem vyhrálo i céčko nad béčkem Sedlčan.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)