TJ Spartak Vlasim

Archiv za rok: 2008

31
Pro

Pro zpestření silvestrovské noci

Tomáš Vojta Na poslední den kalendářního roku 2008 neuškodí nějaká ta šachová legrácka. Jestlipak víte, kolikátým tahem jde nejrychleji v šachové partii dosáhnout patu?

31
Pro

Tradiční medailové žně v Táboře

Jaroslav Pýcha Velká výprava vlašimských šachistů se v sobotu 27. prosince vypravila na již 51. ročník „Táborské věže“. Turnaje hraného v hotelu Palcát se v 6 věkových kategoriích letos zúčastnilo úctyhodných 212 hráčů, z toho 22 z našeho oddílu.

30
Pro

Na Kopečku vládla pohoda

Ondřej Matějovský V tradičním termínu na Štěpána (26. 12.) proběhl v Chotýšanech již 24. ročník Vánočního turnaje v bleskovém šachu, letos potřetí hraný na památku zesnulého zakladatele turnaje a významného člena našeho oddílu pod názvem Memoriál Stanislava Vojty.

28
Pro

Vánoční dárečky

Tomáš Vojta Na Zlatou neděli se naše béčko utkalo v regionálním přeboru s Čáslaví. A jako by se hráči obou týmů dohodli, že v tento předvánoční čas na sebe nebudou zlí a raději si rozdají nějaké ty dárečky .

26
Pro

Výsledky Memoriálu Stanislava Vojty

Kompletní pořadí včetně bodů ve finále:  Tomáš Vojta (Vlašim) elo 2341          10/11 – finále A   Jiří Gregor (Holdia Praha) 2267                   10 Pavel Vojta (Vlašim) 2143                       7,5

25
Pro

Tomáš Vojta byl v Týnci suverénní

Ondřej Matějovský Šachový oddíl Jawa Brodce uspořádal v sobotu 20. prosince v Týnci nad Sázavou již 28. ročník Memoriálu Vojtěcha Boříka. Vloni poprvé byla tradiční bleskovka nahrazena rapidem, stejně tomu bylo i letos

22
Pro

Předvánoční turnaj opět kořistí Davida Zváry

Ondřej Matějovský Stejně jako vloni jsem poslední školní pátek v tomto kalendářním roce uspořádal ve Sporthotelu malý předvánoční turnaj pro děti z našich kroužků.

21
Pro

Čáslav – Vlašim B 3:5

Tomáš Hašek Kdo neviděl, neuvěří … aneb na průběh zápasu se historie neptá a ve statistikách se jím také nikdo nezabývá … v tomto duchu se nesl náš, nakonec vítězný, zápas v Čáslavi. Ještě po pěti hodinách hry byly všechny trumfy  v domácích rukou, ale raději popořadě.  

18
Pro

Klíčové okamžiky zápasu Vlašim „B“ – Říčany „E“

Tomáš Vojta Minulou neděli se vlašimská rezerva celkem v poklidu vypořádala s říčanským éčkem v poměru 5:3. Pojďme se teď podívat na nejzajímavější okamžiky tohoto duelu.

16
Pro

Sedlčany „B“ – Vlašim „C“ 4:1

Petr Havelka Zápas 5. kola RSE Sedlčany B – Vlašim C byl nakonec od Vlašimi vánočním dárkem, ale výsledek mohl být od 5-0 až po 2-3.

16
Pro

Pozvánka na vánoční turnaje

Tomáš Vojta Kdo bude mít chuť si místo baštění cukroví a sledování pohádek o vánočních  svátcích zahrát šachy, bude mít spoustu příležitostí. V blízkém okolí se koná celá řada turnajů.

15
Pro

Říčany „C“ – Vlašim 2,5:5,5

Tomáš Vojta Kdybych sem zkopíroval článek z minulého zápasu proti Říčanům „D“, tak by si toho snad ani nikdo nevšiml. Zápasy se totiž podobaly jako vejce vejci.

14
Pro

D. Kralovice remizovaly

Jirka Mejzlík V pátém kole přivítaly Dolní Kralovice na domácích šachovnicích sedlčanské áčko. Hosté přijeli téměř v základní sestavě, a tak byli mírnými favority.

14
Pro

Aktuálně ze soutěží družstev

Krátce V dnešním 5. kole soutěží družstev se našim celkům dařilo střídavě. Áčko vybojovalo „povinné“ 3 body v Říčanech, Dolní Kralovice remizovaly se silnými Sedlčany „A“ a céčko v hodně oslabené sestavě nestačilo na sedlčanské béčko.

© 2021 TJ Spartak Vlašim | Články (RSS) a Komentáře (RSS)